petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fıstığa arkadaş aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Orçun Kaya tarafından 4 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Orçun Kaya

Orçun Kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuşun yanına arkadaş aldım.Yavru yapıp yapmamaları pek umrumda değil.İyi anlaşırlarsa eğer kalır.Eğer anlaşamazlarsa değiştirebilirim dişiyi :) Bizim oğlan biraz uysal,diğeri hoplayıp zıplayıp uçup duruyor :D zır zır ötüyo konuşamadığı için :D

#1 Orçun Kaya, 4 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 13 Temmuz 2014
  2. SuleCetin

SuleCetin Guest

bence çok yakışmışlar birbirlerine :) çok tatlılar

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İkiside hazır ve eşe gelecek durumda. Maşallah güzel kuşlar. Ama bana dişi biraz yağlanmış gibi geldi. Bence yavru almak istiyorsanız dışarı salmayın kuşlarınızı.

4. Ahmet Behçet

3 aya yavru alırsınız :D maşallah kuslarınız güzelmıs ıkısıde cıftlesmeye hazırlar fazla rahatsız etmeyın kusları.

5. Orçun Kaya

Orçun Kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi değil erkek yağlı biraz ya da fazla büyük uçmuyo çünkü :D diğeri maymun gibi.Dişiyide ele alıştırmak istiyorum.2 kelime konuştuğunu söyledi aldığım yer bakalım :) önemli olan anlaşmaları...Bizimki 6 yaşında tık varmıdır ki :D nijer aldım yemlerine karıştırdım :D Bizimkileri salınca erkek dişiye yem kustu bu bi anlama gelir mi

#5 Orçun Kaya, 4 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 4 Temmuz 2014
  6. Kalender Güler

Beğenileri:
    0
    Çok yakismislar maşallah ikiside kizismis

7. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Yem kustuysa iyiye işaret sakin bi yere alın kuşları çok rahatsız etmeyin anlasmışlar anlaşılan bebekte gelir 2-3 aya :)

8. Orçun Kaya

Orçun Kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar erkek olan dişiye yem kusuyor ama dişi olan istemiyor pek yüz vermiyor gibi :D gagalıcak gibi yapıyo erkeği

9. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    Daha yeni almışsinız yakında eş tutarlar arada olur vurma falan :)

Sayfayı Paylaş