Karadeniz Pet

Fıstığa arkadaş aldım

Orçun Kaya

Yeni Üye
Bu kuşun yanına arkadaş aldım.Yavru yapıp yapmamaları pek umrumda değil.İyi anlaşırlarsa eğer kalır.Eğer anlaşamazlarsa değiştirebilirim dişiyi :) Bizim oğlan biraz uysal,diğeri hoplayıp zıplayıp uçup duruyor :D zır zır ötüyo konuşamadığı için :D

Son düzenleme:
bence çok yakışmışlar birbirlerine :) çok tatlılar

İkiside hazır ve eşe gelecek durumda. Maşallah güzel kuşlar. Ama bana dişi biraz yağlanmış gibi geldi. Bence yavru almak istiyorsanız dışarı salmayın kuşlarınızı.

3 aya yavru alırsınız :D maşallah kuslarınız güzelmıs ıkısıde cıftlesmeye hazırlar fazla rahatsız etmeyın kusları.

Dişi değil erkek yağlı biraz ya da fazla büyük uçmuyo çünkü :D diğeri maymun gibi.Dişiyide ele alıştırmak istiyorum.2 kelime konuştuğunu söyledi aldığım yer bakalım :) önemli olan anlaşmaları...Bizimki 6 yaşında tık varmıdır ki :D nijer aldım yemlerine karıştırdım :D Bizimkileri salınca erkek dişiye yem kustu bu bi anlama gelir mi

Son düzenleme:
Çok yakismislar maşallah ikiside kizismis

Dişi değil erkek yağlı biraz ya da fazla büyük uçmuyo çünkü :D diğeri maymun gibi.Dişiyide ele alıştırmak istiyorum.2 kelime konuştuğunu söyledi aldığım yer bakalım :) önemli olan anlaşmaları...Bizimki 6 yaşında tık varmıdır ki :D nijer aldım yemlerine karıştırdım :D Bizimkileri salınca erkek dişiye yem kustu bu bi anlama gelir mi

Yem kustuysa iyiye işaret sakin bi yere alın kuşları çok rahatsız etmeyin anlasmışlar anlaşılan bebekte gelir 2-3 aya :)

Arkadaşlar erkek olan dişiye yem kusuyor ama dişi olan istemiyor pek yüz vermiyor gibi :D gagalıcak gibi yapıyo erkeği

Daha yeni almışsinız yakında eş tutarlar arada olur vurma falan :)

Geri