petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

fıstığım çok hasta :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 112gizem tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. 112gizem

112gizem Guest

Merhabalar.benim 3aylik erkek kusum var 1hafta once banyo yaptirdim ve o gunden beri surekli uyku denge kaybi ishal ve istahsizlik vardi kafasini sirtina gomerek kafesin dibinde yyatiyordu dun vete goturdum cigerlerinde hirilti oldugunu cok kotu ddurumda oldugunu soyledi ( ilac verdi 2tane tup icinde ama ustunde bbisey yazmiyo sanirim bitanesi terramycin. Bunlari 3saatte bir ver 2gum icinde olmezse duzelir dedi.suan boynumun altinda yatiyo ama bugun biraz daha enerjik.ilaclarini duzenli veriyorum ayrica avisol damlatiyorum agzina ishali duzelmeye basladi kafesin ustunude havluyla ortuyoeum yemi elimdn yiyo ve suyu cay tabagindab iciyo sizce baska neler yapabilirim toplanmasi icin? Fazla disari cikarmiyorum enerji kaybetmesin diye

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    geçmiş olsun kötü bir durum , keşke banyo yaptırtmasaydınız ...

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun İnşallah atlatır.

4. okan2295

okan2295 New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun :( ilac kullanıyormuşşunuz zaten ishal için patetes haşlayabilirsiniz bide sıcak tutun kuşunuzu.

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    aspur verin yem olarak

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kanarya yemi verin evet

Sayfayı Paylaş