Karadeniz Pet

fistigin oyuncagi

tornado25

Meraklı Üye
Arkadaslar tek besledigim muhabbet kusum Fistigi 1.5 aylikken aldim .Yaklasik 50 gündür benimle fakat sadece parmaga gelme avucta yem yeme disinda baska bir ilerleme saglayamadim.kafesden cikiyor bir iki tur atip kosa kosa kafesine gidiyor asla kendisinin insana gelme yada konusma gibi bir niyeti yok gündüzleri calistigim icin bir oyuncak aldim ona ama ne varki sabahtan aksama kadar bikmadan usanmadan o oyuncaginin basinda hergun ilgilenmeme ragmen ne bir kerecik ne konustu nede yakinlasiyor acaba bu oyuncagini kaldirsam konusmasi ve bana olan ilgisini cekebilirmiyim tavsiyeriniz nelerdir tesekkürler simdiden yorumlariniz icin

oyuncagi bu :)

Buda Fistigim :)

Son düzenleme:
Oyuncak size olan ilgisini azaltacaktır.Oyuncağı kaldırmalısınız.

Erkek kuşlar daha oyuncu enerjik ve meraklı oluyorlar benim kuşumda aynı 45 günlükten beri bende eve geleli 3 ayı biraz geçti insana ele vs gelir ama pek durmaz gider sağı solu kemirir bir şeylerle uğraşır oynar gelir gider, dişi kuşlarım da tam dersi üstümüzden inmezdi :)

Oyuncakğı şimdilik size alışana kadar kaldırın. Ama sonrasında mümkünse daha çok oyuncak koyun. Benimkilerin oyun bahçesi bile var ve tepemden inmiyorlar.

Oyuncakğı şimdilik size alışana kadar kaldırın. Ama sonrasında mümkünse daha çok oyuncak koyun. Benimkilerin oyun bahçesi bile var ve tepemden inmiyorlar.
tskler dediginiz gibi yapayim alisana kadar oyuncak olmasin kafesinde insallah alisir :)evet alisinca alirim daha fazla oyuncak fistiga :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:46 --

Maşallah fıstığa, güle güle besleyin.
Tskler levent bey gözüm gibi bakiyorum aramiz limoni bazen iyi isde idare ediyoruz :)

Son düzenleme:
maşallahhh

Geri