Karadeniz Pet

Fıstık Hasta :(

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Sami Ünal

Guest
Dün prırl pırıldı, hiçbir sorunu yoktu. Ama bugün Üniversiteden döndüğümde bir de ne göreyim, uzun tüylerini dökmüş, burnu tıkalı bir Fıstık :(

e7Qmml.jpg

eoyQA7.jpg

oyyyy çok geçmiş olsun :(

Sağolun, ilk defa hastalanıyor. Çok üzgünüm :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

babam: yem kabuğu o, kuşu tut, çıkar. diyor

Sağolun, ilk defa hastalanıyor. Çok üzgünüm :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

babam: yem kabuğu o, kuşu tut, çıkar. diyor

Evet yem kabuğuna benziyor üfleyin bir, olmadı elinize alıp kulak çöpüyle çıkarın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Evet yem kabuğuna benziyor üfleyin bir, olmadı elinize alıp kulak çöpüyle çıkarın.

tamam, deneyeceğim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:18 --

ohh :D babam haklı çıktı. Çıkarttım ve biraz marul verdim. Şimdi canavar gibi marulu parçalıyor :D

Muhabbet kuşlarına marul verilmesi önerilmez uzun kuyruğuda tüy döneminde olduğu için düşmüş dışkısını kontrol et anormallik varsa hastadır ama sağlıklı geldi bana

Muhabbet kuşlarına marul verilmesi önerilmez uzun kuyruğuda tüy döneminde olduğu için düşmüş dışkısını kontrol et anormallik varsa hastadır ama sağlıklı geldi bana

Önerilmez derken muhabbet kuşu yeşillik yer ve çok sever sıksık verilmesi önerilmez verilmesi değil.Ben ilk defa sizden duyuyorum marul verilmemesi gerektiğini.

"Marul: A vit., C vit. Kalsiyum. Ölçülü verilmelidir, fazlası ishale yol açar." forumda yazıyor, ayrıca Muhabbet Kuşları Ne Yerler? adlı başlıkta ilk sırada marul var :) dışkısı yeşil renk, cıvık değil ama önceki tüy dökümünden daha fazla oldu bu dökümü :(

Marul bende veriyorum şapır şupur yiyor valla :D dişiyle kavga ediyorlar marul için.

benim kuşlarım hep marul yer ama her zaman değil yani sık sık vermek iyi değil ishal yapar ama arada verilmesi iyidir

haftada 1 defa veriyorum yaprağını erkek sapını dişi seviyor :D

Geri