petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fıstık Hasta :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Dün prırl pırıldı, hiçbir sorunu yoktu. Ama bugün Üniversiteden döndüğümde bir de ne göreyim, uzun tüylerini dökmüş, burnu tıkalı bir Fıstık :(

2. Mana

Mana Guest

oyyyy çok geçmiş olsun :(

3. Ali Sami Ünal

Sağolun, ilk defa hastalanıyor. Çok üzgünüm :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

babam: yem kabuğu o, kuşu tut, çıkar. diyor

4. Mana

Mana Guest

Evet yem kabuğuna benziyor üfleyin bir, olmadı elinize alıp kulak çöpüyle çıkarın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Ali Sami Ünal

6. Emre AVCI

Emre AVCI Guest

Muhabbet kuşlarına marul verilmesi önerilmez uzun kuyruğuda tüy döneminde olduğu için düşmüş dışkısını kontrol et anormallik varsa hastadır ama sağlıklı geldi bana

7. Hürkan YILMAZ

Önerilmez derken muhabbet kuşu yeşillik yer ve çok sever sıksık verilmesi önerilmez verilmesi değil.Ben ilk defa sizden duyuyorum marul verilmemesi gerektiğini.

8. Ali Sami Ünal

"Marul: A vit., C vit. Kalsiyum. Ölçülü verilmelidir, fazlası ishale yol açar." forumda yazıyor, ayrıca Muhabbet Kuşları Ne Yerler? adlı başlıkta ilk sırada marul var :) dışkısı yeşil renk, cıvık değil ama önceki tüy dökümünden daha fazla oldu bu dökümü :(

9. Samet Çağlar

Marul bende veriyorum şapır şupur yiyor valla :D dişiyle kavga ediyorlar marul için.

10. Ali Sami Ünal

benimki de aynı, eşi yok kavga edecek ama marulu çok seviyor :D

11. Mana

Mana Guest

benim kuşlarım hep marul yer ama her zaman değil yani sık sık vermek iyi değil ishal yapar ama arada verilmesi iyidir

12. Samet Çağlar

haftada 1 defa veriyorum yaprağını erkek sapını dişi seviyor :D

Sayfayı Paylaş