Karadeniz Pet

Fıstık'ım ♥

• Konbuyu başlatan Gökçe Öztürk
  • Başlangıç tarihi
G

Gökçe Öztürk

Guest

Diğer tüm fotolar flaş belleğimde. O yüzden bu kadar koyabildim.

E posta adresimi koymak zorunda kaldım çünkü eski ölen kuşumun fotoğrafları çalınmıştı. O yüzden koydum.

Öncelikle merhaba sitemize hoşgeldiniz.Fotoğraf üzerinde mail adresi paylaşmanız sizin açınızdan sağlıksız olabilir.en azından nick veya isim soy isim uygun olur. Evet kuşunuza gelecek olursak maşallah rengi güzel ve kızışmış durumda.

Öncelikle merhaba sitemize hoşgeldiniz.Fotoğraf üzerinde mail adresi paylaşmanız sizin açınızdan sağlıksız olabilir.en azından nick veya isim soy isim uygun olur. Evet kuşunuza gelecek olursak maşallah rengi güzel ve kızışmış durumda.

++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++

hoşgeldiniz...maşaallah kuşunuza...dişi ve kızışmış...eş almayı düşünüyor musunuz kuşunuza ?

şimdilik düşünmüyorum çünkü çok güzel konuşuyor :) yorumlarınız için teşekkür ederim ileride alabilirim ailem izin vermiyor.

öneriniz için teşekkürler bir dahakine öyle yapacağım paylaştım artık :))

cere renk değiştirir erkeklerde koyu mavi dişilerde koyu kahve olur :)

şimdilik düşünmüyorum çünkü çok güzel konuşuyor :) yorumlarınız için teşekkür ederim ileride alabilirim ailem izin vermiyor.

Mrb şuan sana alıştımı? bende kendime alıştırmaya çalışıyorum kuşumu alalı 1hafta oldu seninkisi alıştıysa kaç günde alıştı?

Mrb şuan sana alıştımı? bende kendime alıştırmaya çalışıyorum kuşumu alalı 1hafta oldu seninkisi alıştıysa kaç günde alıştı?

geldiğinde 1 buçuk aylıktı bayağı alışık onunla vakit geçirin elinizden falan korkuyorsa konuşun onunla ilgilenin.bir süre sonra zarar vermek istemediğinizi anlayacaktır. kuşunuzu sıkmayın korkutmayın,onu korkutacak herşeyi ortadan kaldırın 1 ayda alıştı

birde internette bazı sitelerde alıştırma teknikleri var onları bir deneyin yararı oluyor

Tm teşekkürler bugün aldığım en iyi cevaptı