petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Fıstık'ım ♥

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Gökçe Öztürk tarafından 15 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Gökçe Öztürk
    Gizli

Diğer tüm fotolar flaş belleğimde. O yüzden bu kadar koyabildim.

E posta adresimi koymak zorunda kaldım çünkü eski ölen kuşumun fotoğrafları çalınmıştı. O yüzden koydum.

2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

güzel kızışmış bir dişi maşaAllah..

3. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Öncelikle merhaba sitemize hoşgeldiniz.Fotoğraf üzerinde mail adresi paylaşmanız sizin açınızdan sağlıksız olabilir.en azından nick veya isim soy isim uygun olur. Evet kuşunuza gelecek olursak maşallah rengi güzel ve kızışmış durumda.

4. Umutcan AĞLAR
    Gizli

++++++++++++++++++++++++++++++

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

++++++++++

6. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    hoşgeldiniz...maşaallah kuşunuza...dişi ve kızışmış...eş almayı düşünüyor musunuz kuşunuza ?

7. Mehmet ŞEKER
    Gizli

bence kızışmış bir erkek alın yanına..

8. Gökçe Öztürk
    Gizli

şimdilik düşünmüyorum çünkü çok güzel konuşuyor :) yorumlarınız için teşekkür ederim ileride alabilirim ailem izin vermiyor.

9. Gökçe Öztürk
    Gizli

öneriniz için teşekkürler bir dahakine öyle yapacağım paylaştım artık :))

10. Uğur ÖZTÜRK
    Gizli

Guzel :) kizistigini nasil anliyorsunuz

11. Gökçe Öztürk
    Gizli

cere renk değiştirir erkeklerde koyu mavi dişilerde koyu kahve olur :)

12. Mrb şuan sana alıştımı? bende kendime alıştırmaya çalışıyorum kuşumu alalı 1hafta oldu seninkisi alıştıysa kaç günde alıştı?

13. Gökçe Öztürk
    Gizli

geldiğinde 1 buçuk aylıktı bayağı alışık onunla vakit geçirin elinizden falan korkuyorsa konuşun onunla ilgilenin.bir süre sonra zarar vermek istemediğinizi anlayacaktır. kuşunuzu sıkmayın korkutmayın,onu korkutacak herşeyi ortadan kaldırın 1 ayda alıştı

14. Gökçe Öztürk
    Gizli

birde internette bazı sitelerde alıştırma teknikleri var onları bir deneyin yararı oluyor

15. Tm teşekkürler bugün aldığım en iyi cevaptı

16. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah güzel bir dişi :D

Sayfayı Paylaş