Karadeniz Pet

Fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz

kurtcan

Meraklı Üye
Arkadaşlar az önce 11 çift kuş aldım.
Yerli olanların altlarında 2-3 er tane yavruları var.
Bir de jumbo takım aldım. Onunda altında 3 yavru var.

Çiftlerim güzel ,yerliler 100 tl den alındı sizce iyi mi?

Hayırlı olsun, fiyatı uygun.
Güle güle besleyin.

Ortalama bir fiyat hayırlı ugurlu olsun sanırım dediğimi uyguladin her şey gönlünce olsun inşaallah bereketli üretimler

Hayırlı olsun bol üretim bol kazançlar

hayırlı olsun arkadaşım bol bol yavru alırsın inşallah.

hayırlı olsun kuşlar dediğin gibi bazı çiftlerin altında yavrularıyda varmış gayet uygun almışsın bence

Ortalama bir fiyat hayırlı ugurlu olsun sanırım dediğimi uyguladin her şey gönlünce olsun inşaallah bereketli üretimler

Unutmadığına sevindim kardeşim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:56 --

hayırlı olsun kuşlar dediğin gibi bazı çiftlerin altında yavrularıyda varmış gayet uygun almışsın bence

Bazılarının altında değil aslında.Hepsinin altında 2-3-4 yavrular var.Çok teşekkür ederim darısı sizin başınıza.

aynı şekilde bursa da varsa talip olabilirim bende bu arada Kafesim bitti bitiyo :)

Ben biraz kıllandim kusura bakma

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Yumurtalar kuşların yumurrtasimi üstüne yatıyor mu kuşlar ve yumurtaları dolumu kontrol et

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Yumurtalar kuşların yumurrtasimi üstüne yatıyor mu kuşlar ve yumurtaları dolumu kontrol et

Neden azizim ? :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

Hepsini kontrol ettim.Manşallah yumurtalar dolu ve annesi aşırı savunmacı.Ben böyle kuşları severim.Yavrularına iyi bakarlar.

aynen bende kıllandım çok uygun almışsın hocam inşallah sorun olmaz ilerde herhangi saglık sorunları yoktur inşallah

Hayırlı olsun.Bereketli üretimler.Resimlerini paylaşırsanız görmek isteriz.

Güle güle besleyin

Son düzenleme:
Geri