Karadeniz Pet

fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz

Pınar Aydın

Meraklı Üye
http://www.youtube.com/watch?v=8ACSqI0o1G4arkadaşlar ökkeş henüz 2 yaşına basmamış yerli bir kuş 40a yakın kelime biliyor cümle şeklinde bildikleride var ama kuluçkada sıkıntı yaşatan bir hayvan dişisini tamamen yoluyor ve agresifleşiyor tek bakmak şartıyla (başka bir dişinin canı yansın istemem) satmak istiyorum sizce ne kadara satmalıyım videosunu ekliyorum fikir verirseniz sevinirim

Son düzenleme:
normalde damızlıklar 30 40 arası kelımede bılıyor ıse 50 60 eder dıye dusunuyorum

Aynen kolay egitilmiyo 150den daha dusuk bi fiyata vermezdim bende

Son düzenleme:
100 den aşağı olmaz bu kuş ırkı yerli fakat hem ele alışık hem de konuşuyor fiyatı 3e katlanır size önerim 100 aşağı satmamanız...

150 te kimse almaz yavru amir kendi eğitir belki bu kus yeni evine gittiğinde konusmayacak bile. Emek çok evet ama maksimum 100 olmali bence boyle bir kuşu hic satmamak lazim :)

150 te kimse almaz yavru amir kendi eğitir belki bu kus yeni evine gittiğinde konusmayacak bile. Emek çok evet ama maksimum 100 olmali bence boyle bir kuşu hic satmamak lazim :)

haklısınız hiç satmamak lazım fakat normalde çok sakin iyi huylu bir kuşken kulukada sürekli ısıran hiç susmadan bağıran dişi kuşu tamamen yolan bir hayvan ve ben yavru almak istiyorum bana keyif veren bu bende kıyamıyorum ama ne gecemiz kaldı ne gündüzümüz tekken hiçbir sorun yoktu ne zaman eş tuttu psikopat bişey oldu denemek için son kuluçkadan sonra ayırdım 2 günde düzeldi tekrarbirleştirdim dişi kendini toplayınca daha kafese girdi bağırmaya başladı eşimle birbirimize giriyoruz artık vardiyeli çalışıyor ve kuş bütün gün bağırıyor gündüzleri uyutmuyor insanı tek bakılacakbir kuş anlayacağınız benimde hobim yavru almak bu yüzden satıyorum

mantıklı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:55 -->-> Daha önceki mesaj 01:54 --

video eski yeni kelimeleride var maşallah,kurban olurum,5e kadar sayıyor ,raşit diyor dahada var aklıma gelmeyen
Masallah valla cok kiskandim :D benimde asagi yukaru 3 aylik kusum var yeni yeni cicikuu diyor :D darisi basimiza :D

Masallah valla cok kiskandim :D benimde asagi yukaru 3 aylik kusum var yeni yeni cicikuu diyor :D darisi basimiza :D

aman sakın çiftleştirme o kadar pişmanımki bütün emeklerim boşa gitti gerçi hala kararsızım vicdanım sızlıyor tanıdığada verirsem geri isterim diye korkuyorum :D tek bakmak en mantıklısı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:08 -->-> Daha önceki mesaj 02:04 --

aman sakın çiftleştirme o kadar pişmanımki bütün emeklerim boşa gitti gerçi hala kararsızım vicdanım sızlıyor tanıdığada verirsem geri isterim diye korkuyorum :D tek bakmak en mantıklısı

ve ökkeş öyle bir kuşki içine insan kaçmış gibi kapıdan girdiğimiz gibi annecim der,gel dediğin zaman gelir morali bozuksa şarkı söyleyip parmaklarını şıklatman yeterli gene gelir,sinirlendiğinde trip yapar offf off kafam çok karıştı

Son düzenleme:
Ben olsam bende dayanamaz geri isterdim :D ama bu sefer tanidik vermek istemez:D Ben 1 sene sonra petshopa gidip kendi secmesine izin vericem belki oyle kavga etmezler. Bencede o kus 150dende fazla eder paha bicilmez satmayin uzulursunuz. Benim kusda insallah oyle olur ama benle oda oda gezer pesimi 1 saniye birakmaz asla :D

Son düzenleme:
Ben olsam bende dayanamaz geri isterdim :D ama bu sefer tanidik vermek istemez:D Ben 1 sene sonra petshopa gidip kendi secmesine izin vericem belki oyle kavga etmezler.

kavga etmiyorlarki dişi tüylerinin yolunmasından memnun sanki :D ses çıkarmıyor ama görsen içler acısı akbaba gibi oluyor kuş yuvalığın içi komple tüy

satmayın derim. illa sıkıntı oluyor diyorsanızda 150tlden satabılırsınız. tanıdıga versenız gordukce uzulursunuz diye dusunuyorum. SATMAYIN !..

Geri