petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Pınar Aydın tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    http://www.youtube.com/watch?v=8ACSqI0o1G4arkadaşlar ökkeş henüz 2 yaşına basmamış yerli bir kuş 40a yakın kelime biliyor cümle şeklinde bildikleride var ama kuluçkada sıkıntı yaşatan bir hayvan dişisini tamamen yoluyor ve agresifleşiyor tek bakmak şartıyla (başka bir dişinin canı yansın istemem) satmak istiyorum sizce ne kadara satmalıyım videosunu ekliyorum fikir verirseniz sevinirim

#1 Pınar Aydın, 17 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 17 Temmuz 2014
  2. AhmetHARSIT

normalde damızlıklar 30 40 arası kelımede bılıyor ıse 50 60 eder dıye dusunuyorum

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    benım olsa bu kuş 150 tl bir kuruş aşşagıya satmam

4. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Aynen kolay egitilmiyo 150den daha dusuk bi fiyata vermezdim bende

#4 Erdem AYGÜL, 17 Temmuz 2014
  5. m.ali güler

100 den aşağı olmaz bu kuş ırkı yerli fakat hem ele alışık hem de konuşuyor fiyatı 3e katlanır size önerim 100 aşağı satmamanız...

6. Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    150 te kimse almaz yavru amir kendi eğitir belki bu kus yeni evine gittiğinde konusmayacak bile. Emek çok evet ama maksimum 100 olmali bence boyle bir kuşu hic satmamak lazim :)

7. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    haklısınız hiç satmamak lazım fakat normalde çok sakin iyi huylu bir kuşken kulukada sürekli ısıran hiç susmadan bağıran dişi kuşu tamamen yolan bir hayvan ve ben yavru almak istiyorum bana keyif veren bu bende kıyamıyorum ama ne gecemiz kaldı ne gündüzümüz tekken hiçbir sorun yoktu ne zaman eş tuttu psikopat bişey oldu denemek için son kuluçkadan sonra ayırdım 2 günde düzeldi tekrarbirleştirdim dişi kendini toplayınca daha kafese girdi bağırmaya başladı eşimle birbirimize giriyoruz artık vardiyeli çalışıyor ve kuş bütün gün bağırıyor gündüzleri uyutmuyor insanı tek bakılacakbir kuş anlayacağınız benimde hobim yavru almak bu yüzden satıyorum

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  9. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    aynen saolun çok çaresiz bir durum keşke böyle olmasaydı :(

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  11. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Bi kac kelime ogrense neysede cumle kuruyo :D

12. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    mantıklı :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:55 -->-> Daha önceki mesaj 01:54 --

video eski yeni kelimeleride var maşallah,kurban olurum,5e kadar sayıyor ,raşit diyor dahada var aklıma gelmeyen

13. Orçun Kaya

Orçun Kaya New Member

Beğenileri:
    0
    Ben eğittiğim bir kuşa paha biçemem.Tanıdığa verin :)

14. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Masallah valla cok kiskandim :D benimde asagi yukaru 3 aylik kusum var yeni yeni cicikuu diyor :D darisi basimiza :D

15. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    aman sakın çiftleştirme o kadar pişmanımki bütün emeklerim boşa gitti gerçi hala kararsızım vicdanım sızlıyor tanıdığada verirsem geri isterim diye korkuyorum :D tek bakmak en mantıklısı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:08 -->-> Daha önceki mesaj 02:04 --

ve ökkeş öyle bir kuşki içine insan kaçmış gibi kapıdan girdiğimiz gibi annecim der,gel dediğin zaman gelir morali bozuksa şarkı söyleyip parmaklarını şıklatman yeterli gene gelir,sinirlendiğinde trip yapar offf off kafam çok karıştı

#15 Pınar Aydın, 17 Temmuz 2014
  16. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Ben olsam bende dayanamaz geri isterdim :D ama bu sefer tanidik vermek istemez:D Ben 1 sene sonra petshopa gidip kendi secmesine izin vericem belki oyle kavga etmezler. Bencede o kus 150dende fazla eder paha bicilmez satmayin uzulursunuz. Benim kusda insallah oyle olur ama benle oda oda gezer pesimi 1 saniye birakmaz asla :D

#16 Erdem AYGÜL, 17 Temmuz 2014
  17. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    kavga etmiyorlarki dişi tüylerinin yolunmasından memnun sanki :D ses çıkarmıyor ama görsen içler acısı akbaba gibi oluyor kuş yuvalığın içi komple tüy

18. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Bence kocam sever de dover de diyo sizin kus o zaman :D

19. nazım yiğit karaoğlu

satmayın derim. illa sıkıntı oluyor diyorsanızda 150tlden satabılırsınız. tanıdıga versenız gordukce uzulursunuz diye dusunuyorum. SATMAYIN !..

20. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    herhalde satamıcam zaten :(

Sayfayı Paylaş