Karadeniz Pet

fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz

Bence dişiyi verin

Evde dişi varsa onu verin böyle akıllı kuş bir daha bulamazsınız her kuşta bu kadar kelime ögrenmez cana yakın olmaz. Birden çok kelime ögrenmiş artık sizede alışmış başka evde bu kadar rahat olmaz sitres bile yapabilir. Bence evinizin bir odasında kalsın sizle beraber. Ama illada satacam diyorsanız konuşan kuş arayan insanlar çok 150-200 arasında verebilirsiniz.

Pınar hanım kuş gayet sağlıklı ve guzel konsması var maşallah yerinşzde olsa bu kuşsu satmaz farkı bir takım alır ayrı odada beslerdim illa yavru almaksa niyetiniz böyle bir kuşu satarsanız pişman olursunuz.

muhabbet kuşu ökkeş döktürüyor :) - YouTubearkadaşlar ökkeş henüz 2 yaşına basmamış yerli bir kuş 40a yakın kelime biliyor cümle şeklinde bildikleride var ama kuluçkada sıkıntı yaşatan bir hayvan dişisini tamamen yoluyor ve agresifleşiyor tek bakmak şartıyla (başka bir dişinin canı yansın istemem) satmak istiyorum sizce ne kadara satmalıyım videosunu ekliyorum fikir verirseniz sevinirim

yavru ile takas duşunursenız ben varım :)

böyle kusu niye satıyorsun onu anlayamadım ayır dişiden tek bak birkere konusan kusu yavruya atmakta hata yapmıssın benimde konusan kusum var dişiyle kafes dısında arkadaslaık yapıyorluk sonra kendi kafesine herkes

Sattığınızda çok üzülürsünüz. Ancak belli ki mecbursunuz. Kesinlikle 150 nin altını düşünmeyin. Ancak para önemli değil diyorsanız. Bende aynı fikirdeyim bir tanıdığa hediye etmek en mantıklısı. Tabii hayvana değer verecek birisine...

[MENTION=7920]Pınar Aydın[/MENTION] Kocaelideyseniz ben hemen alırım hayranlıkla izledim videoyu çok güzel çok akıllı maşallah. Ama bizde de öyle bağırıp çağırmasın sakın tek kalınca düzeliyor dimi :)

[MENTION=7920]Pınar Aydın[/MENTION] Kocaelideyseniz ben hemen alırım hayranlıkla izledim videoyu çok güzel çok akıllı maşallah. Ama bizde de öyle bağırıp çağırmasın sakın tek kalınca düzeliyor dimi :)

tekirdağ çerkezköydeim tek kalınca düzeliyo ama uzak zaten vede kararsızım arkadaşlar satılmaz filan deince kıyamadım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:54 -->-> Daha önceki mesaj 16:51 --

vazgetim arkadaşlar satamıcam kıyamıyorum zaten,odaya girdiğim gibi annecim deyip tellere atlıyo :) biraz daha bekleyeceğim eşim yine problem ıkartırsa diğerlerini vericem ökkeş kalsın

[MENTION=7920]Pınar Aydın[/MENTION] Aynen uzak kalıyor ve bence de satmayın zaten bende arkadaşlarla aynı fikirdeyim dişiyi verin ökkeş varken başka kuşa gerek yok bence :) Annecim de diyomuş seni görünce evladın gibi olmuş verilirmi o :)

[MENTION=7920]Pınar Aydın[/MENTION] Aynen uzak kalıyor ve bence de satmayın zaten bende arkadaşlarla aynı fikirdeyim dişiyi verin ökkeş varken başka kuşa gerek yok bence :) Annecim de diyomuş seni görünce evladın gibi olmuş verilirmi o :)

bu kuluçkada geçsin bakcam bi çaresine ama ökkeş kalcak size ve burdaki arkadaşlara çok tşkler nerdeyse satıyodum oğlumu :)

Geri