petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Folluğ ne koymalıyım ve çiftimin resimleri :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fıstık ile limon tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Fıstık ile limon

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşu alalı 10 gün oluyor ve hiç kavga etmediler ve çok iyi anlaşıyorlar erkek kur yapıyor birbirlerine yem veriyorlar kaşıyorlar erkek ayak atıyor dişi daha ilerisine izin vermiyor. Bazen erkek kafesin altına iniyor sonra dişi iniyor birşeyler yapıyorlar bu gün fark ettim kafes dibindeki kağıtları kemirmişler. İnşallah bende kendi yavru kuşlarımı büyütürüm :) Folluğun içine birşey koymak gerekiyor mu? Ve mama yemiyorlar bu dönemde mama önemlimi?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Folluk içine 2 çimdik hamster talaşı yeterlidir şimdilik.
    Mama, yavrular çıkınca daha önemli. Yemiyorlarsa yumurta haşlayıp kabuğu ile ortadan ikiye bölüp önlerine koyabilirsin.

3. Yüksel BULUT

Yüksel BULUT Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    44
    Eğer kuşlarınız altına serdiğin kağıtları kemiriyorsa birdaha altına kağıt koymayın.
    Çünkü kağıtların içinde kimyasallar bulunmakta ve bunlar hayvanlara zarar vermektedir.

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    Folluga ben yem ve yem kabuğu koydum 4 cm dolacak şekilde kuşlar meraktan bir gün girdi icine baktı içinde yem var ve yumuşacık ortam var gün boyu içinden çıkmıyor nerdeyse yem ihtiyacını bile karşılıyor ara ara :)

5. Fıstık ile limon

Beğenileri:
    0
    Çok teşekürler belki hazır mama yerler onalrdan alırım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

Belki yuva hazırlığı yapıyorlardır diye ellemedim:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:41 -->-> Daha önceki mesaj 00:39 --

Güzel fikir talaş koycam yuvadan atarsalar yem kabuklarini koyacam:)

6. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    Umarım girer seninkiler de :)

Sayfayı Paylaş