petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

folluk seçimi

Konusu 'Üretim İçin Önerileriniz' forumundadır ve burak eser tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba, bende çifthane üretim kafesleri mevcut 1 çift jumbo ve 3 çift yerli kuşlarım var. kafeslerle beraber plastik folluk gelmişti fakat 2 hafta oldu hiç bir kuşun folluğa girdiğini görmedim. folluklarda en verimlisi sizce nedir ? sağolun

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    ben plastik kullanıyorum gayet memnunumm.

3. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] ürün bu arkadaşlar, ama kuşların hiç içine girmemesi enteresan değilmi, 2 çift kuş daha önce yavru alınmıs kuslar birde yavruları yuvadan atlayalı 1 ayı geçti

4. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalığı değiştiginden dolayı olabilir belki.

5. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yuvanın malzemesi ile kuşun yuvaya ilgi duymasının alakası yoktur. bende hem plastik folluklu olan hemde çam yuva var .plastik folluk temizlik açısından çok rahattır çam yuvalık ise temizlik biraz zahmetli olur ancak çam yuvalıgın kapagını açtıgınızda yuvanın sıcaklığını hissederseniz ( kuluçkada kuş yatarken)

Sayfayı Paylaş