Karadeniz Pet

Folluk yapımı ve Satımı

murataydın

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar buğun deneme sürümü altında bi 2 adet folluk yaptım

Kullanılan malzeme : Dekota
Ölcüler : 21x20,5x17,5
Malzeme kalınlıgı : 5 mm.

Yuvanın deligi cnc makıne (router) ile 6 cm tünek teligi 1,1 capında acıldı .

havalındırma deligi fotolarda yok ama yıldız şeklinde 4 adet havalandırma deligi acılacak bundan sonra yapılacaklara. İcine 20x17x9 ölcülerinde plastık folluk oturtula biliyor .

Ben bunları kendi ciftlerim icin yaptım isteyen olursa istenilen sayıda yapıp yollarım
( plastik folluk dahıl )
Fiyat 15 TL.

( Kargo ile türkiyenın heryerine gönderilir )

[url=http://hizliresim.com/RYBdlo][/URL]

[url=http://hizliresim.com/WnEJLE][/URL]

[url=http://hizliresim.com/6283Lk][/URL]

Son düzenleme:
Daha büyük folluk yapiyormusunz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elınde sağlık kardeş

Son düzenleme:
Her zaman el emeği göz nurudur... Emeğine sağlık güzel olmus..

Elinize emeğinize sağlık.
Hayırlı alışverişler.

Maşallah güzel çalışma olmuş Emeğine sağlık benimde yeni sezona 10 tane yapmam gerek bakalım araştırma içerisindeyim Dekota degilde MDF Lam veya Plywood dan yapmayı düşünüyorum..

Maşallah güzel çalışma olmuş Emeğine sağlık benimde yeni sezona 10 tane yapmam gerek bakalım araştırma içerisindeyim Dekota degilde MDF Lam veya Plywood dan yapmayı düşünüyorum..

teşekkür ederim hocam .
mdf ola bilir . bende mdf dende yapmayı planlıyorum bakalım hangısı tutacak :)

Murat bey benim de bir plastik folluklu yuvalığa ihtiyacım olacak kuşları dinlendirmeden aldıktan sonra beni de aklınızda tutun da zamanı geldiğinde irtibata geçeriz. Bir şey sormak istiyorum 20×17×7 folluk oturtulabiliyor yazmışsınız o 20×17×17 olacak değil mi ?

Murat bey benim de bir plastik folluklu yuvalığa ihtiyacım olacak kuşları dinlendirmeden aldıktan sonra beni de aklınızda tutun da zamanı geldiğinde irtibata geçeriz. Bir şey sormak istiyorum 20×17×7 folluk oturtulabiliyor yazmışsınız o 20×17×17 olacak değil mi ?

tabiki hocam beklerim msjını ister burdan isten telden.

yok hocam 7 cm yanlış olmuş benım aldıgım folluk ölcüleri

Genislik : 20 cm
Yukseklik : 9 cm
Derinlik : 17 cm ben buna göre yaptım iki yuvalıgımı . şimdi toptan sipariş verip hepsini bu ölcülerin olacagı şekilde yapacagım bütün yuvalıkları .

Anladım bir de yapacağınız yuvalıklar dekote mi olacak oksa mdf lam mı ?

İstanbulda olmuş olsaydın Malzememi alır Atölyede yapabilirdim :D CNC makina da kesim çok profesyonell :D

:) sen kesimleri neyle yapıyorsun hocam ? Burdanda calısa biliriz ön yuzeyi kesip kargolarım sana :) Ticaretde sınır yoktur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Anladım bir de yapacağınız yuvalıklar dekote mi olacak oksa mdf lam mı ?

şuan dekota calısıyorum . fakat talebe göre mdj de yaparım .

:) sen kesimleri neyle yapıyorsun hocam ? Burdanda calısa biliriz ön yuzeyi kesip kargolarım sana :) Ticaretde sınır yoktur :)

Ben Kesimleri Marangöze yaptırıyordum önceden klasik makinalarda oda haliyle malzeme kenarında ince yaralanmalara neden oluyordu hoşuma gitmiyor. CNC olunda işin rengi değişiyor elbet.. :D bakalım yeni sezonda 10 tane kadar yapmam lazım.. farklı bir durum olmaz ise kesimleri sna yaptıracağız artık :D fiyatı çok abartma :D

Ben Kesimleri Marangöze yaptırıyordum önceden klasik makinalarda oda haliyle malzeme kenarında ince yaralanmalara neden oluyordu hoşuma gitmiyor. CNC olunda işin rengi değişiyor elbet.. :D bakalım yeni sezonda 10 tane kadar yapmam lazım.. farklı bir durum olmaz ise kesimleri sna yaptıracağız artık :D fiyatı çok abartma :D

abartmayız abi . anlaşırız elbet :) beklerim msjını :)

Hayırlı ugurlu olsun bereketli kazançlar

bende yeni sezon için ham mdf' den yaptırdım eni 22 yükseklik 25 boy 28 içine plastik folluk bulmadım