Karadeniz Pet

Folluk yapımı ve Satımı

hayırlı satışlar

[MENTION=15175]murataydın[/MENTION] kardeşim çok güzel olmuş. Emeğine sağlık.

[MENTION=15175]murataydın[/MENTION] kardeşim çok güzel olmuş. Emeğine sağlık.

Teşekkür ederim abi . şimdi baktıkca eksiklerini görüyorum . Senın satdıgın folluklar gibi yapmayı dusunuyorum arka kapagın acılıp kapnması plastik folluk kullanımını kolaylaştırıyor . Kendi plastık folluklarımıda yapmayı düşünüyorum bakalım ne olacak . Mdf ve Dokatan 60 tane kadar yapıp satmayı dusunuyorum umarım sata biliriz .

Teşekkür ederim abi . şimdi baktıkca eksiklerini görüyorum . Senın satdıgın folluklar gibi yapmayı dusunuyorum arka kapagın acılıp kapnması plastik folluk kullanımını kolaylaştırıyor . Kendi plastık folluklarımıda yapmayı düşünüyorum bakalım ne olacak . Mdf ve Dokatan 60 tane kadar yapıp satmayı dusunuyorum umarım sata biliriz .
Allah utandırmasın kardeşim. Elimden geldiğince desteğe hazırım. İnşallah istediğin gibi yaparsın ve satarsın hepsini.

Allah utandırmasın kardeşim. Elimden geldiğince desteğe hazırım. İnşallah istediğin gibi yaparsın ve satarsın hepsini.

amin inşallah abi . Eger yavrulukları sata biirsem kompozit aliminyum pvc karısımı malzemeden katlı kafes yapmayı dusunuyorum bakalım abi inşallah bişeyleri başarabiliriz :)

amin inşallah abi . Eger yavrulukları sata biirsem kompozit aliminyum pvc karısımı malzemeden katlı kafes yapmayı dusunuyorum bakalım abi inşallah bişeyleri başarabiliriz :)
Kardeşim yaparsın tabii. İnşallah satılır hepsi. Sende hayallerini gerçekleştirirsin.

teşekkür ederim abi

[MENTION=13576]Gokhan ERKAN[/MENTION]

Merhaba Murat kardeşim sizden birşey istesem yapabilirmisiniz? Yuvalıkları yaptığınız Malzemeden tepsi yapabilirmisiniz? birde yapıştırma işlemini ne ile yapıyorsunuz?

Merhaba bende evde kendim folluk yapmayı düşünüyorum da forex ten yapmayı düşünüyorum sizce olurmu birde normal folluk ölçülerini verebilirmisiniz

Murat Kardeşim,

Eline sağlık ama üstten kayar kapaklı yapınca içine folluk konulup alınması problemli olur. Tünek takılı iken koyamazsınız. Koysanız içindeki talaşı v.s. devirmeden alamazsınız. Arkaduvarı çift kapaklı ve yukarı doğru kaydırmalı yaparsanız böyle bir probleminiz olmaz. Bu model içine talaş atılarak kullanılabilen bir model olarak daha uygundur.

Çalışmalarınızda başarılar.

Merhaba arkadaşlar buğun deneme sürümü altında bi 2 adet folluk yaptım

Kullanılan malzeme : Dekota
Ölcüler : 21x20,5x17,5
Malzeme kalınlıgı : 5 mm.

Yuvanın deligi cnc makıne (router) ile 6 cm tünek teligi 1,1 capında acıldı .

havalındırma deligi fotolarda yok ama yıldız şeklinde 4 adet havalandırma deligi acılacak bundan sonra yapılacaklara. İcine 20x17x9 ölcülerinde plastık folluk oturtula biliyor .

Ben bunları kendi ciftlerim icin yaptım isteyen olursa istenilen sayıda yapıp yollarım
( plastik folluk dahıl )
Fiyat 15 TL.

( Kargo ile türkiyenın heryerine gönderilir )

[url=http://hizliresim.com/RYBdlo][/URL]

[url=http://hizliresim.com/WnEJLE][/URL]

[url=http://hizliresim.com/6283Lk][/URL]

Elinize sağlık güzel yuvalıklar. Bende yapıyorum bu malzemeden şık ve güzel oluyor. Yanlız yuva kapağını üstten değilde yandan veya arkadan yapın derim bu şekilde kullanım zor oluyor.