Karadeniz Pet

folluklu yuvalık aldım

• Konbuyu başlatan Ufuk ALTUN
  • Başlangıç tarihi
U

Ufuk ALTUN

Guest
geçenlerde konu açmıştım folluklu yuvalık iyimidir diye herkes iyi almalısın deyince bugün gidip eminönünden aldım fiyatı 15 tl nasıl iyimi bi eksiği var mı ?
bide en son fotoda görünen dişinin ceresi kızışmaktan bırakın kahverengiyi simsiyah oldu :) ama hala yumurtlamadı ?
mlNqo2.jpg

ElAQDD.jpg

jJNz6g.jpg

27ovaO.jpg

BXbozG.jpg

ZNz23z.jpg

oQNnVq.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
içine az bişi saman koydum iyimi yoksa kötümü yapmışım ?

Hayırlı olsun. Yeterlidir saman.
Samanı nereden buldun?

bakkalda yumurta kolisinin içine kırılmasın diye koyulan samanlardan bakkalın sahibine rica etim ordan aldım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:20 -->-> Daha önceki mesaj 00:20 --

çok güzelmiş gerçekten

saolun. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:20 --

en son fotoda görünen dişinin ceresi kızışmaktan bırakın kahverengiyi simsiyah oldu :) ama hala yumurtlamadı ?

Yuvalık biraz küçük gibi duruyor ama güzel.. onun dışında yumurta altına konulan saman (yumurtanın altından aldıysanız) temiz değildir bence talaş falan alıp koyun.

Yuvalık biraz küçük gibi duruyor ama güzel.. onun dışında yumurta altına konulan saman (yumurtanın altından aldıysanız) temiz değildir bence talaş falan alıp koyun.

yok daha yumurtlamaya şahit olmadı bu samanlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:50 -->-> Daha önceki mesaj 07:47 --

Benim yuvalığın aynısı, hayırlı olsun.

inş. saolun

yuvalık fena değil ama içine saman ilginç olmuş daha çok hamster talaşı tercih edilir hijyenik olanı tabi bit vs. olmasın diye saman bu konuda eksiktir haberiniz olsun. sağlıklı bol üretimler

Yuvalik ideal ölçülerde yanlardan kucuk hava delikleri açabilir siniz . samana tavuk yumurtasi ndan bakteri vs. Bulaşmış olabilir işinizi garantiye almak icin talas koysaniz daha iyi olur dusuncesindeyim

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Yuvalik ideal ölçülerde yanlardan kucuk hava delikleri açabilir siniz . samana tavuk yumurtasi ndan bakteri vs. Bulaşmış olabilir işinizi garantiye almak icin talas koysaniz daha iyi olur dusuncesindeyim

hamster talaşımı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

yuvalık fena değil ama içine saman ilginç olmuş daha çok hamster talaşı tercih edilir hijyenik olanı tabi bit vs. olmasın diye saman bu konuda eksiktir haberiniz olsun. sağlıklı bol üretimler

peki petshoplarda satılan yuvalık kumu nasıl onu koysam nasıl olur ?

Gayet güzel yuvalığınız geniş hayırlı olsun.

Güzelmiş hayırlı olsun

hamster talaşımı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:13 --

peki petshoplarda satılan yuvalık kumu nasıl onu koysam nasıl olur ?

Ben 2 yildir hamster talasi kullaniyorum az yer kapliyor tozu vs. Olmuyor normal talasta olur

Geri