petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Forum girişinde yönlendirme hatası...!

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Akif GÜZEN tarafından 2 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Akif GÜZEN

Bir kaç defa başıma geldi. Genelde beni hatırla dediğim için tekrar tekrar sorunu yaşamıyorum.

Fakat dikkatimi çeken bir nokta var. Genelde adresi yazarken baştaki www yazılmadığı zaman bu yönlendirme hatasını veriyor.

Sorun çözülse de olur çözülmese de. Çok bir sıkıntı yaratmıyor. Görmüşken dile gitireyim dedim.

2. Mana

Mana Guest

asagida sagda olan tarayicilarin 3 tanesini hemen kabul ediyor ilk giriste. eger sizinki kabul olmadiysa tepede solda muhabbet kusu yazan yere tiklayin geliyor site kendine :)

3. Akif GÜZEN

Bende o şekilde yapıyorum zaten. Yani hatadan sonra tekrar giriş yapıyorum ve çıkış yap yada çerezleri temizleyene kadar sorun yaşamıyorum. O açıdan bir sıkıntım yok. Ben sadece çıtlatıyım dedim konuyu. Yani basit bir şeyse düzeltilmesinde fayda var.

Aşağıda sağda olan 3 tarayıcı derken explorer, opera ve safari yi kastediyorsanız 3 tarayıcıda benim pek favori tarayıcım değildir. Microsoft işletim sistemlerinde ve ios işletim sistemli cihazlarda chrome linux tabanlı işletim sistemlerinde ise chromium tercih ediyorum. Explorer a ezelden beri kılım. Safariye iphone cihazım vasıtası ile kıl kaptım. Opera ise genelde flash larda sıkıntı çıkardığı için vakti zamanında kullanmayı bırakmıştım...:D

4. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Başına www. koymadığınızdan kaynaklıyor.

5. Akif GÜZEN

Evet onu farkettim. Basit bir şey ise düzeltilirse iyi olur kanaatindeyim. Fakat mevcut durumda çok sıkıntı değil. Tamami ile alışkanlıkla alakalı bir durum. Bende www alışkanlığı yok maalesef. Neyse daha öncede dediğim gibi mevcut durum çok büyük bir sıkıntı değil. İyi forumlar.

6. Tevfik AKTUNÇ

7. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11

Sayfayı Paylaş