petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Foruma Tabletten Giriş Yapamıyorum

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Eren Temiz tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Eren Temiz
    Gizli

Merhaba, tabletten eskiden giriş yapıyordum sonra bozuldu giriş yapıldı diyor foruma yönlendiriyor ama bakıyorum giriş yapılmamış. Başka bir forumdan Ali Alp e söyledim, şöyle cevap verdi;
    Sorun çözüldü tablette ne olur bilemem muhammet abiyle konuşman gerek
    Ve sorun çözülmüştü.
    Ama sonra tekrar bozuldu giriş yapmıyor.

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Android marketten Opera yi indir :) ben oyle kullaniyorum

3. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Operayı denedinmi kardeşim bende bazen iphonedan giriyorum sorun görünmüyor safariden istersen birde operadan deneyebilirsin

4. Eren Temiz
    Gizli

Tablet Blackberry nin android uygulamalarını çalıştırmaz. Operayıda desteklemedi nedense. :/ Eskiden oluyordu anlamadım siteye ne yaptılar.

5. Onur TÜFEKCİ
    Gizli

Bende sıkıntı yaratmıyor.

6. Eren Temiz
    Gizli

Sizin de mi Playbook ? Tabletin kendi tarayıcısını mı kullaıyorsunuz yoksa başkamı ?

7. Armağan Yörük
    Gizli

Benim tablettede bi sıkıntı yok

8. Eren Temiz
    Gizli

Yok olmuyor bir sürü tarayıcı indirdim blackberry world en ama yok aynı sorun. Eskiden oluyordu.

Sayfayı Paylaş