Karadeniz Pet

Forumda ''Boncuk''lar artıyor :)

• Konbuyu başlatan Kıvanc Karadeniz
  • Başlangıç tarihi
K

Kıvanc Karadeniz

Guest
Bizim afacanın birkaç fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim. Kendisi henüz 35-40 günlük , çok yaramaz bir erkek ..

Kafeste pek yerinde sabit duramaz kanatları çırpar, son günlerde yemleri ağzıyla alıp yere atmaya başlasa da yine de insan kızamıyor :)

1-2 gündür elime alıştı artık zamanla inşallah daha iyi olacak..

tvy43.jpg

tvy4z.jpg

tvy64.jpg

tvy7n.jpg

20 aylık yeğenimle araları çok iyi ama yine de onun sağlığı için belli bir süre beraber olmalarına izin veriyorum...

tvyd0.jpg

Son resimdeki kuş şahane Allah analı babalı büyütsün bahtı açık olsun

Kuşada mahallah nice senelere

Ben o boncuk ritüelini bozacam

Erkekte olsa Ferihaları getirecem baba
th843.jpg

Teşekkür ederim güzel dileklerin için Ezel .. :)

çok sevimli ya . oradaki ufaklıkta pek sevimli ya yerim ben onu saçlara bak :D. burnunu ısırmıyor mu o kuş ya oyyy yerim ben bunları :)

İlk günlerde birbirlerini çok kıskandılar, bizim boncuk yeme alışmadığı için elime alıp besliyordum bunu gören yeğen 1-2 gün bana küstü resmen, şimdi bizim ufaklık elini kafesin içine sokup boncuk efendiyle resmen didişiyorlar :D

Boncuk artık 2 aylık oldu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
4 hafta önceki fotolara göre gagamızdaki siyahlık gitti şu an oğlumuz yaklaşık 2,5 aylık oldu..

Fakat son zamanlarda gaga kısmında kenarlarda beyazlıklar olmaya başladı fotolarda belli oluyor dikkat ederseniz.. Bunun sakıncası varmı yoksa normal mi dersiniz arkadaslar???

uv7bh.jpg

uv7fg.jpg

uv7gz.jpg

Temizlik Zamanı

uv7j0.jpg

sen kimi ihbar diyorsun birader?

(Benim adım ezel.buraya intikam almaya geldim.)

Teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri