Karadeniz Pet

forumdakileri fotoğraflarıyla görmek isteriz

maşallah güzel kızı kapmışsın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
allah bir yastıkda kocatsın.

Allah tamamına erdirsin kardeşim

allah bir yastıkda kocatsın.

Sağol kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Allah tamamıne erdirsin kardeşim

Sağol kardeşim allah razı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Heralde kontrolden geçiyor forum..
Sinana bak..

Yarın 14 şubat ne aldın Sinan ?

Yok abi kontrol etmez güvenir bana nişanlım
Oda bizde kalsın abi ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

hep böyle olun inşallah bir ömür boyu mutlu olun :) çok yakışmışsınız bu arada.

Çok sağolasın kardeşim enişte beyi görmedik ama eminim sizde çok yakışıyorsunuzdur.

Sağol kardeşim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:01 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Sağol kardeşim allah razı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:01 --

Yok abi kontrol etmez güvenir bana nişanlım
Oda bizde kalsın abi ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:03 --

Çok sağolasın kardeşim enişte beyi görmedik ama eminim sizde çok yakışıyorsunuzdur.

teşekkür ederim :) onu da paylaşırım bir ara :)

Sinancım sende face yok ya, görmemişsindir.
Mana muhabbetkusu.com.tr'nin face sayfasında olduğundan oradaki profillerinden gördüğüm kadarıyla Kuveytli enişte yakışıklı. Yakışıyor onlarda.

Sağolasın abi :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ahaha sayfam hortlamisssssss :)) nisanlanan arkadas allah tamamina erdirsin hep mutlu olun insallaaaaah

benim resmin ebadı büyük diyor nasıl koyuluyor resim acaba bileniniz varmı?

Herkese teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:54 -->-> Daha önceki mesaj 06:53 --

Mana kardeşim rica etsem fotoğrafımın olduğu alıntı mesajlardan fotomu silebilir misin? Fotomun sürekli kalmasını istemiyorum.

Teşekkürler

Tamamdır kardeşim :) resmin silindi her yerden

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri