Karadeniz Pet

forumu yakarım :D

selen canaydın bedel

Onursal Üye
ezel allah seni napmasın.. bi daha bana teyze derseniz (muhammet efendi) allama yakarım forumu :D çökertirim :p

Sus sen Galatasaray senin yüzünden yenildi zaten :p :D

Noluyor la teyzem biri bişimi diyo söyle kulağını çekek

onları bilmem derseniz gibi bi durum değil , bacım sen benim dünya ahiret teyzemsin Allah bir teyzem bir. Biricik teyzem benim forumun gülüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

th843.jpg

bu arada forumu yakıyormuşsun yarım kiloda bana ızgara yap teyzemmm

Son düzenleme:
heyt ezel ve muhammet valla yakarım çökertirim bile :D :p bi daha teyze meyze demek yok :p

Dünya ahiret
th843.jpg

bi tarık akan koyarsan daha çok sevinirim..ilyas salmanı sevmiyorum :)

tarık akan yapmamıştır ki böyle ağa dicen dayı dicen esprisi :D teyzem
th843.jpg

ben tarık akanı severim ilyas salmanı değil..banane hanım ağayım ben bul :D

kadir inanır var :D

net kafe işletirken kederlediğimizde ortakla geceleri zabaha kadar giderdi bu be duygulandım bak senin yüzünden

[YOUTUBE]cL6TKKowg38[/YOUTUBE]

kadir inanıra defoooooooooooooool naaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyır :D diye bağırıcam adamın bağırışı ne öyle ya yok yok tarık akan varken kadir inanırda kimmiş.

Beke inanmıyasan hele yuvada iki dene yavru varken lutino gızım yine çiftleşme yoluna giripti :D bu sağa sabaha kadar dert olar :D men açam bir dene dizi izliyim zatan yarısına gelmeden
uyuyuram yaşlanmışam :D

DİL : AZERİCE sen bu yazıyı çözene kadar saat 2.30 olur zaten hadi çüşşşşşşşşşşşşşşş

Sus sen Galatasaray senin yüzünden yenildi zaten :p :D

aaa ne münasebet oo efendi efendi :D mancinin suçu..ama en büyük suç aysal denen başkan olacak kişinin suçudur..terimi yollarsan ne 4 yıldız olur nede şampiyonluk.. :D

Beke inanmıyasan hele yuvada iki dene yavru varken lutino gızım yine çiftleşme yoluna giripti :D bu sağa sabaha kadar dert olar :D men açam bir dene dizi izliyim zatan yarısına gelmeden
uyuyuram yaşlanmışam :D

DİL : AZERİCE sen bu yazıyı çözene kadar saat 2.30 olur zaten hadi çüşşşşşşşşşşşşşşş

azerice azda olsa biliyorum :D azeri arkadaşım var..lütfen beni rencide etmeyiniz bi rencide edersem görürsün :D :p tehdit mesajıdır :D

Roma yı değilde şu peru luları yaksak senle sırt sırta verip fena olmaz :G

canımı fena sıkıyorlar :G

Geri