petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Forumumuz hakkında

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

*Üyelik sistemi değişsin yeni üye dışındaki kıdem almış üyelerin daveti üzerine üyelikler olsun.
    *Referans olan kişi yeni üye yaptırdığı kişinin forum içindeki hal ve hareketlerinden sorumlu olsun.
    *Herhangi bir uzaklaştırmada uzaklaştırılan yeni üyeye referans olan kıdemli kişininde kıdemi düşürülsün aynı durumun yaşanması halinde gerekirse uzaklaştırılsın.
    *Hiçbir şekilde küfür,hakaret,aşağılama,ırkçılık,cinsel sözlü şiddet,tehdit,korkutma,sindirme ve saygısızlık yapılmasına sıfır tolerans gösterilsin bu tür durumlarda uyarma ve hatasını telafi etmesi için özür yazısı yazması veya süresiz uzaklaştırma verilsin.
    **Forumda herkes birbirini sevmek zorunda değil ancak saygı olmazsa düzen olmaz.Herkes bu durumdan çok şikayetçi ise herkes saygılı olsun birbirine.

***Özellikle hanımefendiler,eski emektar saygı değer üyeler ve bende dahil forumun önceki saygılı samimi havasını yitirdiğini görüyoruz bu yüzden forumdan gitmek isteyenlerin sayısı artığı için bu yazıyı yazma gereği duydum.
    Kimse gitmesin çünkü saygısılık yapanlar varsa eğer onlar yüzünden saygılı insanlar gitmesin.
    Yöneticilere moderatörlere ve tüm ilgilenenlere duyurulur.
    Saygılarımla.

2. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu forumu el birliğiyle korumamız lazım inanın böyle forum yok

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    duranettin beye katılıyorum

4. filiz Tohum
    Gizli

çok güzel açıklamışsın...teşekkür ederim

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    güzel bir yazı olmuş size katılıyorum

6. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Bu yazı genel görüşlerimizin bir yansıması. Herşey bir anda mükemmel olmaz ama iyiye saygıya düzene doğru ne kadar ilerlersek okadar güzel vakit geçer burada. Yoksa kimse kalmaz huzur olmayan yerde.

7. hazal yazıcı
    Gizli

içimizden geçenleri yazmışsınız. Kesinlikle dikkate alınmalı

8. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ben davetli üyelik sistemine katılmıyorum.Mesela ben muhabbet kuşu aldım ve kimseyi tanımıyorum.Kuşum hasta olunca acil olarak müdahale etmem lazım.O kişi bu forumdan yararlanamıcak o zaman.Herkes kendi tanıdıklarına kendi yakınlarına yardım edicek.Böyle olsun istiyorsanız olsun benim için fark yok.

9. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    duranettin bey sizin arkanızdayız....

10. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Katılıyorum.

11. Elif AKDOĞANOĞLU
    Gizli

Davet yontemi foruma katilim ve muhabbet kusu beslemeye baslamis kisilerin bilgi edinmesi acisindan handikap olabilir dusuncesindeyim. Diger konulara tamamen katiliyorum.

12. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Acil üye olup konu açıp soru sorması gerekenler için de şöyle bir çözüm önerebilirim.
    Davetsiz üyelikler ''misafir üye'' adı altında yapılabilsin.
    Misafir üyelikler;
    *Tüm konulara yorum yapabilsinler.
    *Günde bir konu açma hakkına sahip olabilsinler.
    *Üyelere özel mesajlar atamasınlar.
    *Misafir üyeler tekrar davetli üye olmadıkları sürece 'misafir üye' olarak kalsınlar.
    Böylece hem acil sorunları için konu açıp çözüm isteyebilirler.
    Hem aynı sorun için ardı ardına birden fazla konu açamamış olurlar.
    Hem özel den insanları rahatsız edememiş veya reklam yapamamış olurlar.
    Öyle ki aynı sorundan birkaç kere konu açıp cevapları beğenmeyince herkese özelden aynı mesajı atanlar oluyor.Bunlarında önüne geçilmiş olur.
    Hem de siteden atılan üyelerin başka hesaplarla üye olup forumda sürekli konu açıp özel mesaj atıp saygısız davranıp huzursuzluk çıkarmaları da kısmen önlenmiş olur.

....
    Zaten davetle gelen üyeler de bunları yaparken hata yaparlarsa hem kendileri hem davet eden kişi sorumlu olacağı için daha dikkatli olacaklardır.

13. Buğra
    Gizli

Buğra Guest

ben mesela birisinin tavsiyesi ile bu siteye gelmedim internette buldum ve üye oldum davetiye üyelikte bu sıkıntı çıkabilir. birde dediğiniz olay bence davetiye üyelik değilde telefon num. ile üyelik olabilir bence onay mesajı ile çünkü her numaraya bir tane açılacağından multi ütelik olmaz

14. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    Ben bu forumda yeni sayılırım ancak bunun gibi ve çeşitli birçok forumda uzun zamandır üyeliklerim var hepsini de takip etmeye çalışıyorum görünen oki bütün hepsinde çürükler illaki çıkıyor burada da gözlemlediğim kadarıyla bir temizlik yapılması icap ediyor diye düşünüyorum.

15. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    aynen telefon numarası taktiği güzel.bir kere banlanan bir daha üye olamaz.

16. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

sana katılıyorum duranettin kardeşim iyi bir konuya değinmişsin

17. Tuan MAKSEL
    Gizli

bende katılıyorum.

18. Akif GÜZEN
    Gizli

Bende mümkünse telefon onayı ile üye olunmasından yanayım. Ben muhabbetkuşumu aldım eve getirdim ve internetin başına geçtim bilgi edinmek için. Bir kaç yer buldum ama beğenmedim. Sonra burayı buldum ve hemen üye oldum. Yani benim gibi arama motorları vasıtası ile bulan kişiler açısından davet yöntemi sıkıntı yaratabilir ama Duranettin Beyin ikinci önerisi gibi misafir üyelik tarzı bir şeyde yapılabilir ama başta da dediğim gibi eğer mümkünse telefonla üyelik en sağlıklısı gibi görünüyor bence.

19. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Bende davetli üyeliğe karşıyım sonuçta çoğu kişi arama motorları ile buluyor bu siteyi.

Sayfayı Paylaş