petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Forumun Desteğe İhtiyacı Var

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY

Arkadaşlar forum ilerliyor ve artık hem düzen açısından hemde alt yapı açısından genel bir desteğe ihtiyacı var. Zamanında rank yapabilirim demiştim ama kaale almamışlardı halen başka bir forumun çakma ranklarını kullanıyoruz.

Site şikayet edilse kapanır lisansı yok, reklam alanları çok basit genel hatalar var üzerinde durulmuyor site sahibi en azından teknik destek admini atar ise bunları giderebilir.

Ben ve arkadaşlarım elinden gelene yapabilirler.

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Alt yapı reklam işlerinden ben pek anlamam.. Forumun daha profesyonel olması tabiki daha iyi olur.. Muhammet bey ise cok yogun bu aralar.. haftasonu denk gelebilirseniz özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz kendisine.. Belki bu konuyu farketmez. İyi forumlar dilerim..

3. Tunç ÇAĞATAY

Günlük böyle bir hite sahip sitenin böyle kalması içler acısı ben mesaj attım bakalım ne olacak.

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Turkiyenin en buyuk sitesine yakismiyor.

5. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Bizede maas baglasin :))))

6. Tunç ÇAĞATAY

Maaş değilde gelirden pay verilebilir. Reklam düzeni yanlış bu şekilde ancak banner reklamlardan gelir elde eder ama adsense yerleşimi normal olsa günlük kazancı 50 60 lirayı bulur sitenin.

7. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yardım amaçlı yapılan birşeyse para konusu geçmemeli ;)

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

8. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Evlenecem para lazim :)))

9. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ooo o zaman işler değişir :))

10. Tunç ÇAĞATAY

Yardım tabi burada ana konu ama sonuçta emek işin içine girdiğinde iş değişir. Bence admine toplu mesaj atmalıyız.

11. tpekgil

tpekgil New Member

Beğenileri:
    0
    Sonuçta verilecek emek ve bu emeğin bir karşılığı olmalı bence.Google bile muhabbet kuşu yazdığınızda ilk çıkan site bu oluyorsa kesinlikle elden geçmesi daha resmi ve kaliteli olması gerek.

12. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Forumun amatör görüntüsünden kurtulup yeniden kodlanması lazım ve eminin yeniden kodlanınca hitte artıcaktır. Yeni bir tema güzel olabilir.

13. Tunç ÇAĞATAY

Sanırım yine kaale alınmadık, kötü bir şey demiyoruz ki forum için öneride bulunuyoruz ama kısmet tabi.

14. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    bize üye desteği verilsin açızzzzzz :) :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

usta sen Muhammet bey e özelden bir yazsana elbet cevap verecektir.

15. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ben konu hakkında Muhammet ile görüşeceğim arkadaşlar.

16. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    rank önemli değil ,sen bir defa lisansı yok diye dinamiti koymuşsun..bence sen destekten çok köstek olmuşsun..eğer lisansdan kasıt vbulletin lisansından bahsediyorsan bu kadar hite sahip bir forumun null lisans yazılımı kullanması çok talihsizliktir..

#16 ensar06, 29 Eylül 2014
    Son düzenleme: 29 Eylül 2014
  17. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ben bu konulardan pek anlamam ama fikrimi beyan edeyim gayet memnunum ne kadar profesyonel olunursa o kadar soğuk gelir bana site ne kadar maddiyat işi olursa o derece de yapılan hizmetten uzaklaşılır kanaatindeyim sonuçta amaç Canlılar..

18. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Öncelikle lisans konusu hakkında şunu belirtmek isterim ki; sitemiz ömür boyu sınırsız lisansa sahiptir. Alttaki resimde de görebilirsiniz. Böylesine büyük bir sitenin lisanssız olabileceği zaten düşünülemez :)

Ranklar konusunda ise elimizde farklı çeşitlerde 3-5 rank seti bulunmakta ve şuan için bunu kullanmaktayız. Serkan Erkan abimin de bilgisi dahilinde bu siteyi 2015 Ocak ayından sonra çok güzel şeyler bekliyor :) Ben kendisine daha önce söylemiştim 2015 Ocak ayından sonra herşey çok daha güzel çok daha farklı olacak diye :)

Sayfayı Paylaş