Karadeniz Pet

forum'un duraklama dönemi

• Konbuyu başlatan Buğra
  • Başlangıç tarihi
B

Buğra

Guest
tarihte her imparatorlukta yükseliş- duraklama -çöküş (yıkılış) evresi vardır. forumda da yükseliş devri oldu şimdi duraklama döneminde herkes te bunun farkında gitgide saçma şeyler olmaya başladı forumda çöküş devrine doğru gidiyor bence forumda online okadar çok bilgili kişi vardı 2 ay içinde bu sayıda gitgide azaldı. Muhammet abi yeni heyecanlar peşinde gittiği için forumla biraz ilgilenemiyor o da bunun bilincinde olduğu için başka planları var burası ile ilgili tabi ancak forum çöküş devrine geçerse yazık olur böyle bir foruma biran önce tıkalı damarlar açılmalı bence...

bunlar tabiki benim görüşüm herkesin görüşü farklıdır karşı çıkanlar olacaktır...

daha 2 aylık üyesin diyenlerde olabilir ancak 2 aydan öncede üye olmadan takip ediyordum forumu... :D

Forum tam aksine şu sıralar dahada yükselişe geçmiş durumda kardeşim :)

Önceden günlük tekil ziyaretçi sayımız 1500-2000 kişi aralığındayken artık 2.000'in altını görmüyoruz 2000-3000 aralığında seyrediyoruz.

Merak etmeyin şu medya işimi 1-2 ay içinde düzene sokayım forumla eskisi gibi ilgilenmeye başlayacağım.

yok ben o mana deilde son 1-2 haftadır saçma olaylar saygısızlıklar saçma üyelikler oldu o anlamda söylemiştim pek etik bir durum olmadığından :) ancak siz daha iyisini bilirsiniz herşeyin hayırlısı :) bu arada yeni siteniz şimdiden hayırlı olsun...

Muhammet bey online üye çok olabilir ama Buğranında dediği gibi içi boş üyeler çoğaldı.

Geri