Karadeniz Pet

Fotoğraf ekleme tavsiyesi

Kamen

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Forumda gördüğüm kadarıyla foruma üye olan arkadaşlarımız merak ettikleri bir konu üzerine konu açtıkları vakit çoğu zaman gerek olduğu halde anlatımlarını güçlendirmek adına fotoğraf yüklemekten imtina ediyorlar.

Dolayısıyla dertlerini kendilerince anlatıyorlar ama eminimki benim gibi bir çok insan ne demek istediklerini tam manasıyla anlamakta güçlük çekiyordur.

Doğru teşhis ve tedavi için sözü edilen konuya fotoğraf eklemenizi önemle rica ediyorum.

Zaten herkes akıllı telefon kullanıyor.
Herkes yediğini içtiğini gezdiği yerlerin fotoğraflarını paylaşır halde bir hayat yaşıyor neredeyse.

Nasıl oluyor da oluyor burada açılan konularda konuyu açanlarca fotoğraf eklenmiyor anlamak güç.

Forumda başlıkların altına eklecek fotoğraflarda 1 mb sınırı vardı. Ben o yüzden sitedeki albümüme medya ekleyip daha sonra başlıklar altında o resmi paylaşmak da zahmetli ve gereksiz geldiği için resim yükleme sitelerine yükleyip burada öyke paylaşıyordum. Bu da zahmetli geliyor ya da bilmiyor olabilir bazı arkadaşlar.

Ancak, bu başlık vesilesiyle öğrenmiş bulunuyorum ki; forumda başlıkların altına fotoğraf eklemede konulan sınırlama 5,9 mb'a yükseltilmiş. :)
Bundan sonra resim yükleme siteleriyle uğraşmadan telefonumdaki resimleri paylaşabileceğim.

Bunu öğrenmeme vesile olduğunuz için teşekkür ederim. :)

Ekli dosyalar

• IMG_7398.JPG
    IMG_7398.JPG
    1.2 MB · Görüntüleme: 11