Karadeniz Pet

Gaffur konusuyor

Doğukan Hazar

Emektar Üye
Arkadaslar evde beslediğim muhabbet kuşu gaffurun parmağıma yaptığı kur hareketlerini videoya çektim. Hazır çekmişken de sizinle paylaşıyim istedim. Cicikuş-babacık ve cimbom bom diyebiliyor kendisi
İyi seyirler...

https://m.youtube.com/watch?v=GGNHni3Cj6I

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ooo maşallah paşam bayağı yol katetmişsin bundan sonrası çorap söküğü sen konuş 3 gün sonra o da tekrarlar

Maşallah çok güzel. Emeğinizin karşılığını aldığınıza sevindim. İyi günler de besleyin.

Maaşallah kac aylık bu eş istiyor sanki ^^
Teşekkürler.1 eylül doğumlu bu kereta. Yani 4 ay 8 günlük şu anda :D Eş istediği kesin ama biraz beklemeyi düşünüyorum 1 yaşına doğru bişeyler ayarlıcam allah kısmet ederse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:48 --

Maşallah, güle güle besleyin..

Teşekkürler levent bey eksik olmayın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

Maşallah çok sevimli.

Teşekkürler yavuz bey sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

Maşallah Gaffura.
Güle güle büyütün.

Çok teşekkürler uğur bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

Ooo maşallah paşam bayağı yol katetmişsin bundan sonrası çorap söküğü sen konuş 3 gün sonra o da tekrarlar

Sağol mudo abi sayenizde bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz işte :) teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 14:51 --

Maşallah çok güzel. Emeğinizin karşılığını aldığınıza sevindim. İyi günler de besleyin.

Sağolun yasin bey teşekkür ettim :)

Teşekkürler.1 eylül doğumlu bu kereta. Yani 4 ay 8 günlük şu anda :D Eş istediği kesin ama biraz beklemeyi düşünüyorum 1 yaşına doğru bişeyler ayarlıcam allah kısmet ederse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:48 --

Teşekkürler levent bey eksik olmayın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

Teşekkürler yavuz bey sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

Çok teşekkürler uğur bey
Forum üyelerinin kuşları bu aralar maaşallah 3 aylık olunca ya baba, anne oluyorlar yada erken olgunlaşıyorlar. benimkide boyle :S kolay gelsin diyelim 1 yaşta çok büyük 7-8 aylık iyidir.

Geri