Karadeniz Pet

gaga açıp kapama yeniden

• Konbuyu başlatan Kağan Köse
  • Başlangıç tarihi
K

Kağan Köse

Guest
daha önce yazdım ama son günlerde kuşum ıste gagasını açıp açıp kapıo kucuk hareketlerle.. otuyo yıyo ıcıyo ıshal degıl ucuyo herhangı bır sıkıntısı yok. tuylerınıde temızlıyo suan benım kucum oğluşum ama bu bı hastalığın belırtısı olabılır mı. evın ıcı cok sıcak degıl bu arada.. suan kasınıyo o yandakı sakal denılen tüylerı yokmu böyle bıyık gıbı ayrıldı ben oğluşumu öperken sızde yanıtlarsanız memnun olurum =)

Benim yeni kuşu biliyorsun değil mi aynısını o da yapıyor alışkanlık gibi birşey sanmıyorum hastalık olacağını. Cünkü bazen yapıyor

Genelde ağzını açıp kapama esneme ya da yemek yeme hareketleridir.

Genelde ağzını açıp kapama esneme ya da yemek yeme hareketleridir.

esnerken bılıyorum ama esnemıyo oyle degıl esnemesı bu degıl kuşumun. yemek yerken daha doğrusu yedıkten sonra ağzı hareketlenıyo. bıseyler gevelıyo sankı ama bu açıp kapama bu da degıl. bu başka bısı.. hızlı hızlı yapıo. sankı nefes almakta zorlanır gıbı. hanı burundan alamıyoda ağızdan alım dercesıne

evet bıcok kez gordum. yanı sey son zamanlarda gormuyorum ona da herhalde ben denk gelmiyorum ıcmese yasayamaz sanırım ıcıyodur yaa

Çünkü bnim kuşumda hep öyleydi su içtiğini hiç görmedim kuşlar susuz 1 hafta yaşıyorlarmış ama bnimki 3 gün su içmedi herhalde suyun nerde olduğunu bilmiyodu aynı sizinki gibi ağzını açıp kapıyodu bnde en sonunda zorla tutup su içirdim zaten kendileri biz tuttuk mu içiyor birkere içirdim serbest bıraktım kendisi bn bıraktıktan sonra hep içti sürekli ondan sonra ağzını açıp kapaması gitti susuzluktan olabilir

Çünkü bnim kuşumda hep öyleydi su içtiğini hiç görmedim kuşlar susuz 1 hafta yaşıyorlarmış ama bnimki 3 gün su içmedi herhalde suyun nerde olduğunu bilmiyodu aynı sizinki gibi ağzını açıp kapıyodu bnde en sonunda zorla tutup su içirdim zaten kendileri biz tuttuk mu içiyor birkere içirdim serbest bıraktım kendisi bn bıraktıktan sonra hep içti sürekli ondan sonra ağzını açıp kapaması gitti susuzluktan olabilir

hadı yaa hemen ıcırcem.. o bılıyo yerını suyun geldıgı gunun ıkıncı gunu ıctı daha.. hanı bı sıkıntısı yoktu ama sımdı ben kendım bı tutımde ıcırım tesekkurler

kuşun bir sorunu yok. genelde hava ısınınca yaparlar. ceyran yapmadan ortamı havalandırın..

Susuzluktan değil arkadaşın dediğini ben cok iyi anlıyorum . Benim kuş su da içiyor yem de yiyor arkadaşın dediği gibi arada agız acıp kapatarak nefes alıyor. Susuzlukla alakası yok

Susuzluktan değil arkadaşın dediğini ben cok iyi anlıyorum . Benim kuş su da içiyor yem de yiyor arkadaşın dediği gibi arada agız acıp kapatarak nefes alıyor. Susuzlukla alakası yok

hmm bende denemıs oldum yaa kusu saldım sımdı gagasını koltuğa sürtüp duruyo acaba burnundan su mu kaçtı

Kuşu korkutan bişey vardır bişeye heyecanlanıyodur. Benim kuşum korktuğunda yapıyor aynısını hatta ağzını açıp kapatırken bütün vücudu hareket ediyo ağzıyla birlikte.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri