petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

gaga daşı kendim hazirladım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Qulamhuseyn Qurbanov tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0
    gaga daşı kendim hazirladım malzemeler: Alçı kekik un halinde 5 haşlanmış yumurta qabugu 1 tane 1000 mg Suda Eriyen Vitamin c sizce düzgündümü kuşlara vermemin bir sakıncası yokdu?[​IMG]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    kekik ve vitamin eklendiğini ilk defa duyuyorum ancak bir sıkıntı olmayacaktır kullanılmasında.

3. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    maşallah ne güzel bir karışımlı taş

4. Emre TEPE

Emre TEPE New Member

Beğenileri:
    0
    kekik kullanıldığını ben de ilk defa duyuyorum bi faydası var mıdır ki?

5. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0
    selam bazi yorumlardan okuduguma göre kekik mantar ve girp hastalıklarına tedavi ediyor mikrob öldürücüdür iç parazitlere iyi gelir. ben kekiki qaqa daşında. kuru mamada arada bir demleyib suluklarina koyuyorum 70% su 30% kekik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:31 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

bizlerde gaga daşı yerine okullarda kullanılan tebeşir kullanıyorlar

6. FaRaKaN

FaRaKaN New Member

Beğenileri:
    0
    Güzel olmuş. Ben de geçtiğimiz haftalarda hazırladım.
    Vitamin katmadım.
    Kekik de kullanmadım. Kekik acıtabilir ve uzaklaştırabilir kuşları. Ama doğal illa ki faydası vardır.
    Kuş kumu kullandım.
    Normal çeşme suyu kullanmadım. Maden suyunu çalkalayarak gazını aldım o kattım.

Normalde kuşlarım pek sevmiyorlar alçıyı kemiği. Tek kuşum geçenlerde gaza geldi nedendir bilmem hepsini bitirdi tekrar taktım gagalamadı bile.
    Çiftim ne kalamarı ne gaga taşını gagalıyor.. Sık sık kum yiyorlar. Hafta da 3-5 defa küçük ısırık alıyorlar gaga taşından.

7. Qulamhuseyn Qurbanov

Beğenileri:
    0
    bende normal gagaliyorlar

Sayfayı Paylaş