Karadeniz Pet

Gaga kenarındaki ne acaba

pinar87

Yeni Üye
VX84qn.jpg

Merhaba arkadaşlar.kuşumun gagasının kenarında küçük et parçası gibi bişey var.gagasında herhangi bir sorun yok gayet sağlam.mantar mı diye korktum.sizce bir sıkıntı var mı?

2 hafta olmuş konumu açalı.kuşuma oksijenli su ve trosyd krem uyguladım.10 günde tamamen geçti.sizin yardımlarınız sayesinde :) herkese çok teşekkür ederim.son resminide sizinle paylaşmak istedim.çok mutluyum :)
VvAjNv.jpg

Son düzenleme:
Bi sorun olduğunu düşünmüyorum önlem olarak mantar ilacı sürebilirsin.

Geçmiş olsun ;Kuşunuzda mantar var o görüntü normal değil.mantar tedavisi uygulayın kuşunuza.
Cere altındaki yerdede tabaka var zaten.

Son düzenleme:
VX84qn.jpg

Merhaba arkadaşlar.kuşumun gagasının kenarında küçük et parçası gibi bişey var.gagasında herhangi bir sorun yok gayet sağlam.mantar mı diye korktum.sizce bir sıkıntı var mı?
Gülşen Hanım'ın da dediği gibi mantar başlangıcı var kuşta. Vaselin ya da Trosyd krem kullanabilirsiniz. 1 hafta boyunca hergün temizlenerek uygulayın. Geçecektir. Maşallah kuşunuza bu arada.

Ne yazıkki mantar var :( önceki kuşumda vardı çok dikkatli tedavi uygulamanız lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gülşen Hanım'ın da dediği gibi mantar başlangıcı var kuşta. Vaselin ya da Trosyd krem kullanabilirsiniz. 1 hafta boyunca hergün temizlenerek uygulayın. Geçecektir. Maşallah kuşunuza bu arada.

çok teşekkür ederim herkese cevaplar için.trosyd krem sabah hemen alacağım.nasıl uygulayacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

çok teşekkür ederim herkese cevaplar için.trosyd krem sabah hemen alacağım.nasıl uygulayacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

Kulak çöpüyle çok dikkatlı bir şekilde göze ve burna agza gelmiycek şekilde sürmeniz lazım

teşekkür ederim.öncesinde oksijenli suyla silinmeli mi?nette öyle bişey okudum

Evet aynı işlemi yapmalısınız aman dikkat . Oksijenli su tedaviyi hızlandırır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:42 -->-> Daha önceki mesaj 01:41 --

Birde kuşun ayaklarında mantar varmı ?

Evet aynı işlemi yapmalısınız aman dikkat . Oksijenli su tedaviyi hızlandırır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:42 -->-> Daha önceki mesaj 01:41 --

Birde kuşun ayaklarında mantar varmı ?

hayır ayaklarında mantar yok.önlem olsun diye ayaklarınada sürsem mi?bide çok hareketli bi kuş.her kuş gibi oda avuca alınmayı sevmiyor.1 aydır benimle.henüz 2.5 aylık.avuca alınca kesin ısırmaya çalışacak.nasıl sabit tutacağım başını :(

hayır ayaklarında mantar yok.önlem olsun diye ayaklarınada sürsem mi?bide çok hareketli bi kuş.her kuş gibi oda avuca alınmayı sevmiyor.1 aydır benimle.henüz 2.5 aylık.avuca alınca kesin ısırmaya çalışacak.nasıl sabit tutacağım başını :(

İşte tamda bu yüzden dikkatli olmalısınız :) kafasını bir sağa bir sola çekicek hızla çok dikkatli olun işlemden sonra sevdiği yiyeceklerden verin ki güveni bozulmasın

İşte tamda bu yüzden dikkatli olmalısınız :) kafasını bir sağa bir sola çekicek hızla çok dikkatli olun işlemden sonra sevdiği yiyeceklerden verin ki güveni bozulmasın

ayaklarınada önlem açısından sürmelimiyim?ayaklarında şuan için hiç bi mantar belirtisi yok.

tamam :) tecrübesizim bu yüzden çok soru sordum kusura bakmayın.yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Estafurullah :) başka sorularınız olursa yazabilirsiniz . Birşeyler öğrenmek ve bilgi aktarmak için bırdayız sonuçda

Vazelin kullanıyorsan zararı olmaz. Trosyd de kullanabilirsin. ancak ayaklarında yoksa Trosydi yalaması iyi olmaz.

teşekkür ederim.bugün eczaneden oksijenli su ve Trosyd aldım.zorda olsa uyguladım.mantar geçinceye kadar uygulamalımıyım

Geri