Karadeniz Pet

gaga rengi

dennssel

Yeni Üye
kızışmış bir dişinin gagası kahverengiden 1-2 günde tekrar beyaza döner mi ?

Kizginlik doneminde kahverengi olur kizginlik gecince de beyaza doner haliyle

Ben oyle bir seyle karsilasmadim acikcasi ustalar yardimci olacaklardir

çok koyu kahveden 2 günde beyaza döneceğini sanmam. ama beyazın biraz koyusunu da kahverengi diye nitelendirirsek bi ihtimal.

birazcık kahverengiden beyaza dönmüşse olabilir

gaga ceresi

çok koyu kahveden 2 günde beyaza döneceğini sanmam. ama beyazın biraz koyusunu da kahverengi diye nitelendirirsek bi ihtimal.
1 aydır felan kahverengiydi koyu hemde. Gagatası fln hepsını bitirdi yumurtlayacak diye bekliyordum ama 2 gündür beyaz oldu (açık kahverengi değil beyaz) yumurtlaması için koyu kahve mı olması lazım illa.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

veli bey kuşun fotosu üstte yumurtlar mı bu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

8lrdDr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

8lrdDr.jpg

Yumurta yakın gibi inş,Dişi ye vitamin takviyesi de yapınız

Son düzenleme:
8lrdDr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

bekliyom bende ama kus yuvalıga çok girmiyor bide gagası beyaz olunca yazayım dedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Yumurta yakın gibi inş,Dişi ye vitamin takviyesi de yapınız
bekliyom bende ama kus yuvalıga çok girmiyor bide gagası beyaz olunca yazayım dedim.

8lrdDr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:26 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Kahveden beyaza Dönmesi biraz kızgınlığı geçmiş olmasından olabilir ama dediğinize göre kalsiyum almış,duruş olarak yumurta var gibi ama Dişi ye vitamin takviyesi yapın strese bağlı da bir durumu olabilir.

yoo yumurtlaması için illa kahve olması şart değil. yani koyu kahveyken de beyazken de yumurtladığına şahit oldum. inşallah yakında kavuşursunuz yumurtalarınıza.

Geri