Karadeniz Pet

Gaga sanki parçalanmış

prax

Meraklı Üye
1 dişim var dı ona erkek aldım ama kuşun gagasını sanki kesmisler düzelme imkanı var mıdır? Veya ne yapmam Lazım ? Tekrar geri de vermek istemiyorum . Belki iyi bakılmıyor Allah bakmam için nasip etmiştir diye düşündüm?

1466308e87ae1c51a32d530f34113947.jpg
8c6e18d214b3052b01eb8cf1f2217a6c.jpg
3e3082da9367b1d37379437dbcde7056.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yem yiyebiliyorsa götürün veterinere düzeltsin meğil verebilirse biraz zamanla uzar uzandıktan sonra bir kere daha götürürsünüz sorun kalmaz.. Geçmiş olsun..

Son düzenleme:
Yazık yaw. Neden bu hale gelmiş öğrenseydiniz keşke. Hastalıktan falan olmamıştır inşaallah. Az da olsa uzaması lazım. Bactroban krem sürün. Yem kıramıyorsa eğer kabuksuz yem yemesi lazım

Allah sizden razı olsun. Yem kırabiliyor mu ? Yoksa kabuksuz verin uzar zamanla inşallah.

Çok geçmiş olsun inşaallah yem kırıyordur

Yem yiyebiliyorsa götürün veterinere düzeltsin meğil verebilirse biraz zamanla uzar uzandıktan sonra bir kere daha götürürsünüz sorun kalmaz.. Geçmiş olsun..

Yazık yaw. Neden bu hale gelmiş öğrenseydiniz keşke. Hastalıktan falan olmamıştır inşaallah. Az da olsa uzaması lazım. Bactroban krem sürün. Yem kıramıyorsa eğer kabuksuz yem yemesi lazım

Allah sizden razı olsun. Yem kırabiliyor mu ? Yoksa kabuksuz verin uzar zamanla inşallah.

Çok geçmiş olsun inşaallah yem kırıyordur

Çok teşekkür ederim. Yem kırıyor ayreten mama da koydum yiyemezse diye . Bakalım ne olacak inşallah uzar gagası. Ama veterinere de götüreyim ben .

Sent from my iPhone using Tapatalk

bir arkadaşta böyle bir kuş vardı, mantarda dolayı olmuştu, mantar ilacı sürüp, gagasını makasla düzeltti. zamanla düzeldi

Geri