petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga sorunu yardim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve serdar67 tarafından 10 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. serdar67
    Gizli

serdar67 Guest

Arkadaslar 2 aylik muhabbet kusumun alt gagasinin bogazla birlestigi yerde aciklik var basini yukariya kaldirdiginda boğazınin ici gorunuyor bu gagasi tam olusmadigi icin olabilirmi yada bi ur hastalik midir yardimlariniz icin tesekkurle

2. Mertcan
    Gizli

Mertcan Guest

Öncelikle merhaba. Bu konu hakkında fazla bişey söyleyemez kimse.1 veya 2 resim verirsen yardımcı olabilirim.Kuşun kaç yaşında? Minikse daha olabilir ama benim kuşum tüylerini temizlerken, düzeltirken sakalları dışarı çıkar. Çok önemli birşey olmayabirde olabilirde. Birkaç resim faydalı olur.

3. Mehmet ŞEKER
    Gizli

resim koyarsanız yardımcı olabiliriz.

4. serdar67
    Gizli

serdar67 Guest

Gagasının altındakı tuylerı dokmus ondan oleymıs sıkıntı yok Allah tan normal resmını koydum genel gorunumu hakkında bılgı verırmısınız

5. Gokay Akgul
    Gizli

Genel görüntü güzel ahşap tünekleri şiddetle tavsiye ediyorum eğitmeyi düşünmüyorsanız bi arkadaş alın bu yavruya yalnızlık Allah'a mahsustur.

6. serdar67
    Gizli

serdar67 Guest

umutumu egıtecem Insallah yenı aldım bunu petshoptakı en zayıf celımsız buydu dırek gozumun ıcıne baktı bu dedım almıyacakıtım aslında bır cıftım var bunun dısında tahta tuneklerı var temızledım dun gecıcı olarak koydum bunu

Sayfayı Paylaş