Karadeniz Pet

Gaga sürtmesi

• Konbuyu başlatan Mahmut Erdi İŞLER
  • Başlangıç tarihi
M

Mahmut Erdi İŞLER

Guest
Arkadaslar bu knuyu pek goremedim forumda kusumuz 2 aylık fkat gagasını her yerse surtuyor ve ayagıyla goz kısmını kasıyor.. gagasını bu sekilde kullanmasının bir sıkıntısı olduugunmu gosterir yoksa normal bir durummudur..
not : kafesinde gaga tasıda var..

bu durum gayet normal..gagasını düzeltiyordur ve tüm kuşlar bunu yapar..siz kalamar kemiği koyarsanız en sağlıklısı olur..

bu durum gayet normal..gagasını düzeltiyordur ve tüm kuşlar bunu yapar..siz kalamar kemiği koyarsanız en sağlıklısı olur..

++

Birde benim erkek kuşu görseniz günün en azından 5 saatini bu şekilde geçiriyor.Ya kendi kaşıyor bir yerlere sürünüp yada eşine kaşıtıyor...

kafeste kalamar kemigide var herseyimiz tam ama o dogal yollardan surtunmeyi tercih ediyor:)

benim erkek kuşta son zamanlarda yüzünü kafesin tellerine sürtmeye başladı kafasını yanaklarını tellere sürtüyor bu neden acaba eskiden de yapardı ama bu kadar çok değil.

benim erkek kuşta son zamanlarda yüzünü kafesin tellerine sürtmeye başladı kafasını yanaklarını tellere sürtüyor bu neden acaba eskiden de yapardı ama bu kadar çok değil.

tüy dökümüne girmiştir tüy kökleri kasındıgı için sürtünür normaldir..

Benimkiler de sürtüyor. Hem 2 si birden. Melodik sesler çıkarıyorlar. Bu nedir acaba çiftleşme önü mü?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme: