Karadeniz Pet

Gaga taşı ishal yaparmı

Boncuk

Paylaşımcı Üye
Beyler gaga taşı ishal yapabilirmi.yediği için dokunmuş olabilirmi yada mikrop bulaşmış olabilirmi

ben garden mix gaga tasını kullanıyorum 1 tanesi eskidie 2.ciyi taktım hiç bir sekılde ishal yapmadı kusu

Benim kuşlarda da öyle bir şey olmadı markasız petshoptan almıştım

beyler lütfen biriniz çare bulun.kuş asla ceyranda kalmıyor.ev 21 derece ısının altına düşmüyor.2.5 aylık yavru.kafes suluk yemlik yem hepsi değişti.ishali geçmedi.sulfamazettin veriyorum 3-4 gündür iyileşmedi.kafeste hep gaga taşı kaldı.o yüzden böyle birşey sordum.mantıksız olduğunu bende biliyorum fakat içimi rahatlatmak için sormam lazımdı.gaga taşı dediğim mürekkep kemiği.bu kuşu çaresi nedir arkadaşlar.aklım almıyor.yazık günah kuşa hasta hasta duruyor içim gidiyor.kuşum çok mutsuz yardımınıza ihtiyacım var.

değiştirdiklerim baya oldu.stresten deseniz stresi yok hayvanın.iştahı açık bol bol su içiyor.anlamadım gitti.

bol su içmesi ishalden suyuna vitamin kat cok azda kahve yeminede patates hasla sogsun yemının ustune cok az ufele yedıkce ilave edersin

vitamin ile kahvenni aynı anda konulması sakıncalı olmazmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:03 -->-> Daha önceki mesaj 13:00 --

vitaform kullanıcam vitamin olarak olurmu

antibiyotik ishal yapar 1 hafta hiçbir ilaç verme gözlemle

sağolasın sadece kahvemi koyayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:18 --

beyler yardım yokmu tavsiye

hiç bişey koyma 3 günde baktın geçmiyo kahve koy ilacı kes

sade kanarya yemi veriyorum bakalım işe yarıcakmı

benim kuşta geçen ishal olmuştu suyuna çay kaşığının ucunyla kahve koydum bide patates haşlaması 3 günde toparladı kuş.

Allah'a hamdolsun kuşum iyileşti.suluğuna kahve koydum ve sadece dal darı verdim.1 tanesini neredeyse 2-3 saatte yedi.sonra çıkardım kendi yemini koydum.dışkısı normal şuanda inşallah dönmez tekrardan.