Karadeniz Pet

Gaga Taşı kullanmama ve ısırma

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar Gaga taşına bir türlü alıştıramadım sağa sola tüneklere sürüyor gagasını yem in içine kırdım biraz alışsın tadına diye gagasına da vurdum bi kaç kere gagaladıda genede kullanmıyor salıncağa falan sürtüyor filan falan başka taş mı alsam acaba 5TL lik klasik alçı tipi taş bu mineralli şeyler varmış galiba biraz daha pahalı,birde el' e gelmesine rağmen sürekli bi ısırma peşinde aşağı iniyor gazete kağıdını didikliyor bişi bulmasa sürekli çemkiriyor bağırıyor yanından geçince ama el'i uzatınca hemen geliyor oyun oynuyor çözemedim doğrusu 1-2 ay da bu halde oldu nasıl düzene sokabilirim Yardım eden arakadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum :)

valla hocam benım mubıste aynı durumda 2 buçuk aylık dişi dişilerde bu ısırma olayı oluyor yanı normal. taşa da gelırsek mürekkep balığı kemiği öneririm size.

Dişi değil erkek bu ya nan yoksa dişi mi ben aylardır erkek sanıyorum :D

P3oMA8.jpg

bencede dısı kardesım kusunda sankı poz vermıs ha :D

Yapmayın be dişi mi nan erkek diye aldık yazıklar olsun napcam ben şimdi durun bi tane daha fotoğraf atıyım tepesinden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:30 --

8nb7ld.jpg

aqDbDR.jpg

Geri