petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga tası ve kus kumu sorunu.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet SEVİM tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet SEVİM

Arkadaslar benim kuslarım gaga tasına ve kus kumuna dokunmuyorlar bunun sebebi ne olabilir ?:confused::confused:

2. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    ne kadar zamandır kafeste gaga taşı ve kum ?

3. Mehmet SEVİM

Kum 4 aydır var erkek kusum tekti hiç dokunmadı 3 hafta önce dişi aldım oda ellemedi . gaga tası 1 hafta oldu

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İhtiyaç duyduklarında illaki kullanıyorlardır.Görebildikleri bir yerde olduktan sonra içiniz rahat olsun.

5. Mehmet SEVİM

Peki tesekkür ederim 2 side kolay erişebilecekleri yerde..

6. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    gaga taşına elbet yönelecekler içiniz rahat olsun. kum konusunda da içiniz rahat değilse , kendi fikrimi söyleyebilirim, ben kumu yeme katıyordum , dozaşını ayarlayıp, siz de öyle yapabilirsiniz

7. Mehmet SEVİM

Kumla yemin yerini değiştirdim eğer tekrar dokumazlarsa dediginiz gibi yapıcam tesekkür ederim görüşleriniz için..

Sayfayı Paylaş