petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga taşı ve Vitamin kullanımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmetcan Özdemir tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmetcan Özdemir

Arkadaşlar geçen açtığım konuda foto koyamamıştım gaga taşını ve vitamini nasıl kullanmalıyım.Şİmdiden yorumlarınız için teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

Arkadaşlar nasıl kullanacağım hakkında yardım edermisiniz

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence vitamine hiç gerek yok ben hiç kullanmıyorum onun yerine beslenmesine dikkat edip menüyü geniş tutarsanız doğal olarak vitaminlerini alırlar zaten. O gaga taşları pek sağlıklı değil onun yerine mürekkep balığı kemiği alıp takın tüneklerde tahta olursa kuşlar kendi işlerini hallederler.

3. Mehmetcan Özdemir

Menüyü geniş nasıl tutablirim kuşum daha yavru 2-3 aylık şu an kabuğu çıkarılmış hazır yem veriyorum.

4. Mustafa DURAN

Mustafa DURAN New Member

Beğenileri:
    0
    Vitamini haftada iki kez suluğuna kutusunda belirtilen miktarda damlatıp akşama kadar tutun kafeste daha sonra taze su ile değiştirin . Gaga taşını da kafese asın o ihtiyaç duyunca kullanacaktır. arkadaşın dediği gibi bir daha ki sefere kalamar kemiği kullanmanız daha iyi olacaktır.

5. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Bendede aynı markanın vitamini var

6. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzu kabuksuz yeme alıştırmanızı tavsiye etmem, kabuklu yemi aspur ile karıştırıp verirseniz daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş