petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga Taşi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

Arkadaşlar gaga tasi aldim tunegin yanina koydum yanlis mi yere koydum acaba

2. Alican Kırcaali

Alican Kırcaali New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorun bende var kardeşim ,
    kafesi kendim dizayn ettim ama doğru mu yanlış mı bilmiyorum ,
    bu yüzden hangi malzeme nereye konacak o konuda tam bilgim yok , bu yüzden ne desem yalan olur , konu takibindeyim yararlı konu aslında :)

3. Aydın Özdemir

kuşların ulaşabilecekleri bir yerde olmaları yeterli.ben genellikle kafesin köşe kısımlarına takıyorum,astığım yüksekliğide kuşların boyuna göre hesaplıyorum

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Nerede olsa gidip onu bulur arkadaşlar merak etmeyin. Kafesin içinde bir yerde dursun da. .))

5. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Ben de suluk gibi tüneğin yanına sabitledim.

6. Yiğit ERDİK

Merak etmeyin kuş bulur sorun yok :)

7. bace

bace Guest

.d tamamdir o zaman .d saolun gagatasini yeni petshopcu abiden aldim muhabbet muhabbeti actigi megersem abi kendi üreticiymis gel yardimci olurum flan dedi kafa dengi insani buldum sonunda ya .d

8. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    Kafes içerisinde rahat hareket etmeleri tabiki önemli öncelik olarak buna dikkat edebilirsiniz.

Ama herşeyden önemlisi tünek altlarında farklı tüneğin olmaması veya tüneğin hemen altında yemlik suluk olmamasıdır. Kuşlar tünek üzerinde pislediklerinde direk olarak zemine gitmelidir.

Bunun haricinde kuşların rahat ulaşabileceği herhangi bir yerine asın sorun olmaz.

Bu kadar :)

9. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tüneklerin 5 santim üzerine takmanız daha etkili olur.

Sayfayı Paylaş