Karadeniz Pet

Gaga taşına kusuyor ve yiyor...

V

Vto

Guest
2,5 3 aylık civarı kuşum gaga taşına kusuyor ve yiyor birde eskiden elimden yem yiyen kuş artık feci şekilde ısırıyor didikliyor elimi napacam ben bunla :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

guncell.....

hasta olabilir.eczaneden mepamid şurup al.günde 2 kere 1 damla ver.

2 aylik kus kizisamaz kusuyor vitamin verin mama eksik etmeyin. ve sicak ortamda koyun limonlu su verin bir kac damla damlatin iyi gelicekdir

2 aylik kus kizisamaz kusuyor vitamin verin mama eksik etmeyin. ve sicak ortamda koyun limonlu su verin bir kac damla damlatin iyi gelicekdir

3 aylık diyor cinsiyeti ne bilmiyoruz ve dişiler 3-4 aylıkken kızışır kuşa göre değişir böle vakala çok karşılaştım.

kuş erkek arkadaşlar.Hiç bir hastalık belirtiside yok bnde anlayamadım neden yapıor böyle gaga taşıyla oynaşıor besler gibi kusuyor banada eş fln istiyor gibi geldi ama daha 2,5 aylık

kuş erkek arkadaşlar.Hiç bir hastalık belirtiside yok bnde anlayamadım neden yapıor böyle gaga taşıyla oynaşıor besler gibi kusuyor banada eş fln istiyor gibi geldi ama daha 2,5 aylık

arkadaşım.geçen hafta benim kuşumda kusuyordu.veteriner eczaneden mepamid şurubu aldırdı.çok iyi geldi.bırak sirkeyi limonu.2.5 lira fiyatı eczanede.her ihtimale karşı damlat ağzına.

Geri