petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gaga Yenilenmesi mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaan1903 tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba, kuşun gagasının en uç kısmı (en ince) beyazlaştı.. Bana göre bir incelme de var.. Kuş 4aylık civarı. Bu tarz gaga değişimi normal midir?

Not 1: Kendi düşüncem kafes demirleriyle çok uğraştığı için yıprandı diye düşünüyorum..

Not2 : Şuan için maalesef foto ekleyemiyorum.

Not3: Fikirlerinize değer verilmektedir. Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

güncel.............

#1 kaan1903, 30 Haziran 2014
    Son düzenleme: 30 Haziran 2014
  2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Foto görmeden bir şey söylemek zor.

3. kaan1903

kaan1903 New Member

Beğenileri:
    0
    güncell..............

4. oguzhan01

oguzhan01 Guest

ben gaganın yenilenmediğini biliyorum ama tahriş olan kısım iyileşebilir fakat gaga törpülenmiş yada kırılmış ise çıkmaz diye biliyorum ama ustalar bu konuya bir el atsa daha verimli bir sonuç elde edilir

Sayfayı Paylaş