petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gagadaki kabuklanma problemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve saidfth tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. saidfth
    Gizli

saidfth Guest

Gagada resimde görüldüğü gibi kabuklanma var. Görünen lekenin kan mı başka bişey mi olduğunu kestiremedim. Tavsiye edeceğiniz ilaç ve uygulama varsa çok memnun olacağım

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Kan değil sanırım yeni gaga geliyor ondan bizimkilerde de oluyor ama zamanla geçiyor sonra

3. saidfth
    Gizli

saidfth Guest

evet henüz yavru en fazla 6 aylık, problem değil diyorsunuz yani

4. Mete Aytun AYDIN
    Gizli

Kafese kalamar kemiği alın. Bu gibi durumlar kalsiyum eksikliğinden kaynaklanıyor. Ya da sıvı kalsiyum desteği verebilirsiniz.

5. muarremarli
    Gizli

6. Asalet12
    Gizli

Asalet12 Guest

benim kuşun gagasındada böyle kabuklar var neden olduğunu bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi

7. Tarık suna
    Gizli

kardeş bendede aynı sorun var bi süredir aynen kalamar kemiği bitti ondan sonra çıktı çörek otu yağı kullandım bir süre geçti sonra yine çıktı vazelin sürüom kalamar kemiği alcam

Sayfayı Paylaş