Karadeniz Pet

Gagalasa Elim acırmı

• Konbuyu başlatan cicikus99
  • Başlangıç tarihi
C

cicikus99

Guest
kuşum daha hiç elimi gagalamadı yani o fırsatı vermedim açıkca korkuyorum ısırsa acırmı

Yaa ama korkuyorum böyle nasıl yapsam elime gelmeye çalışıyor uçarken omzuma koyuyor aşağa iniyor gagalıcak diye ani hareket yapıyorum kaçıyor buna bi çare lazım

ilk kuşunuz ise böyle şeyler olur ama bu kadar ürkmeyinsonuçta o bir kuş zaten size alışan bir kuş sizi ısırmaz ısırsa bile hiçbirşey olmaz benimde elimi ısırıyolar gıdıklanıyorum neredeyse :)

Bence bunu anlamanın en kolay yolu bir kere de olsa gagalamasına izin vermen olacaktır. Çok acıtmayacağından emin olabilirsin. Elini uzatıp çekmekle ısırmaya alıştıracağını ve hırçınlaştıracağını unutma. Ona karşı dost olduğunu göstermen ve onun da anlaması için dokunulmaya alışmalı.

hmmm bence çok fena acıyor bırde gagasını kesmedinse sıvrı gagası eline oturur kanama yapar hatta parmaktanda olabilirsin bence bırak omuzuna konsun:)))))) saygılar

erkek adamın canı acır mı yahu kus senin 500 de birin kadar gücü neki ne kadar acıtabilir ;) şaka bi yana korkmayın öle çok acı vermez

Geri