petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gagalasa Elim acırmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cicikus99 tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. cicikus99
    Gizli

cicikus99 Guest

kuşum daha hiç elimi gagalamadı yani o fırsatı vermedim açıkca korkuyorum ısırsa acırmı

2. Krasnayakrov
    Gizli

Fazla acımıyo

3. cicikus99
    Gizli

cicikus99 Guest

Yaa ama korkuyorum böyle nasıl yapsam elime gelmeye çalışıyor uçarken omzuma koyuyor aşağa iniyor gagalıcak diye ani hareket yapıyorum kaçıyor buna bi çare lazım

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    ilk kuşunuz ise böyle şeyler olur ama bu kadar ürkmeyinsonuçta o bir kuş zaten size alışan bir kuş sizi ısırmaz ısırsa bile hiçbirşey olmaz benimde elimi ısırıyolar gıdıklanıyorum neredeyse :)

5. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Bence bunu anlamanın en kolay yolu bir kere de olsa gagalamasına izin vermen olacaktır. Çok acıtmayacağından emin olabilirsin. Elini uzatıp çekmekle ısırmaya alıştıracağını ve hırçınlaştıracağını unutma. Ona karşı dost olduğunu göstermen ve onun da anlaması için dokunulmaya alışmalı.

6. Afacan38
    Gizli

Afacan38 Guest

hmmm bence çok fena acıyor bırde gagasını kesmedinse sıvrı gagası eline oturur kanama yapar hatta parmaktanda olabilirsin bence bırak omuzuna konsun:)))))) saygılar

7. cicikus99
    Gizli

cicikus99 Guest

kesmedim gagasını uzun baya

8. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sakın keseyim felan deme gaga taşı varsa zaten düzelir gittikçe

9. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    erkek adamın canı acır mı yahu kus senin 500 de birin kadar gücü neki ne kadar acıtabilir ;) şaka bi yana korkmayın öle çok acı vermez

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bende bazı azgın dişiler var. elinden bırakana kadar gagayı açmıyor.
    Eldivensiz tutulmaz, kan çıkarmadan bırakmaz. :)

Sayfayı Paylaş