petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gagası Kırılmış ve Tüy Sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur Çağlar tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Onur Çağlar

Beğenileri:
    6
    Arkadaşlar kuşumun halini hiç beğenmiyorum ama çok tatlı vermekte istemiyorum onu iyileştirmek istiyorum lütfen bana yardımcı olun. Arkadaşlar kuşumun gagası kırılmış ama nasıl kırılmış bilmiyorum işten geldim bir baktım gagası kırılmış ne yapmam lazım bir de arkadaşlar kuşumun kanatlarında sorun var düşücekmiş gibi ama bir türlü düşmüyor ne yapmam lazım o kanatları çeksem mi ? acaba lütfen yardımcı olun bana [​IMG][​IMG]

2. esmerkaya

esmerkaya New Member

Beğenileri:
    0
    Yem yiyip yiyemedğine çok dikkat et bence , Belki de şırınga ile beslemek zorunda kalabilirsin .
    O nedenle admin in ve form da ki ustaların yorumları önemli, bencesi ise izle yem yiyemiyorsa vakit kaybetmeden bi veterinere götür.

3. Onur Çağlar

Beğenileri:
    6
    Yok yemek yiyebiliyor orası kesin ama bir şeyler yapılabilir mi ?

Sayfayı Paylaş