Karadeniz Pet

Gagasında sıyah olmaması yavru olmadıgı anlamına ı gelır ?

Emre Özcan

Meraklı Üye
Kuscuca bir kus var kafasi cizgili cizgili rengi tamamen sari ama.gagasinda siyahlik yoktu yavru degil duye almadim adam bana 10 gunluk kus eke falan dedi acaba dogrumu soylemisti

Fotoğraf atmalısınız.10 günlük kuş değildir o.10 gündür o adamdadır.Kuşlar zaten ortalama 35 günde yuvadan atlıyor.Yem kırması v.s. en az 40-45 günlüktür.

Aynen Hüseyin'in dediği gibi. O kuş 10 günlük olamaz. 10 günlük kuş tüysüz ve daha zar zor hareket edebilen, anaçlarına muhtaçtır.

Hüseyin Can ın dediği gibi yeme düşeli 10 gün olmuştur. Bu durumda 40-50 günlüktür kuş.Siyahlık ta bu zamanda geçmiştir.

Fotoğraf atmalısınız.10 günlük kuş değildir o.10 gündür o adamdadır.Kuşlar zaten ortalama 35 günde yuvadan atlıyor.Yem kırması v.s. en az 40-45 günlüktür.

Aynen Hüseyin'in dediği gibi. O kuş 10 günlük olamaz. 10 günlük kuş tüysüz ve daha zar zor hareket edebilen, anaçlarına muhtaçtır.

Hüseyin Can ın dediği gibi yeme düşeli 10 gün olmuştur. Bu durumda 40-50 günlüktür kuş.Siyahlık ta bu zamanda geçmiştir.

Balen dha once 40 gunluk 50 gunluk kuslarin gagasinda hafif siyahlik gormustum ama bu kus 40 gunluk se ondada olmasi gerekmezmi canli bir rengi var boyut olarak kucuk bisey belki cinsinden olabilir mi ben pek ustasi degilim bos yere yetiskin kus almak istemiyorum ama kafasindaki cizgiler hala suruyor

Geri