Karadeniz Pet

Gagasındaki problem

• Konbuyu başlatan Ponçik
  • Başlangıç tarihi
P

Ponçik

Guest
[/URL]Arkadaşlar.Gözüme kuşun alt çenesinde yem yerken açıklık meydana geliyor.Fotoğrafta biraz çekmeye çalıştım .Acaba çenesi çıkmış olabilirmi veya düşmüş olabilirmi üstadlara soruyorum.Acil lütfen:(

Moderatör tarafında düzenlendi:
açılmıyor dostum,hızlı resimden yaparsan iyi olur

çok fazla anlaşılmıyor ama zaten yem kırarken ufaktan açık kalır gagaları

krXJA7.jpg
[/url][/IMG]

kırmızı kutucukla işaretledim .sizce bi sıkıntı varmı çok telaşlanıyorum

Çok teşekkür ederin Okan Bey gerçekten içimiz rahatlattınız.son günlerde kafesteki yemlerin hepsini sağa sola savurmaya başlamıştı.Gagasını görünce acaba bundanmı kaynaklanıyor dedim kendi kendime.Yemek yiyemediğni düşündüm.Çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ederin Okan Bey gerçekten içimiz rahatlattınız.son günlerde kafesteki yemlerin hepsini sağa sola savurmaya başlamıştı.Gagasını görünce acaba bundanmı kaynaklanıyor dedim kendi kendime.Yemek yiyemediğni düşündüm.Çok teşekkür ederim

yemleri savurması içindekileri seçtiğindende olabilir,oyun halinede getirmiş olabilir

yemleri savurması içindekileri seçtiğindende olabilir,oyun halinede getirmiş olabilir

Aynen öyle. Kuşlarımın yemini değiştirdim. Canavar erkeklerden biri yemin içindeki yulafları seçmek için yemin tamamını alt üst ediyor. Akıllı yemlik kullanıyorum. Bir günde yemlerin tamamını kabuk bölümüne boşaltıyor. Bu gün tekrar eski yem ile değiştirdim. Sade bir yem ve içinde katkı başka bir şey yok.

Ayrıca kuşunuzun gagası normal bence. Olması gerektiği gibi bir gagaya sahip kuşunuz.

Son düzenleme:
aynen öyle. Kuşlarımın yemini değiştirdim. Canavar erkeklerden biri yemin içindeki yulafları seçmek için yemin tamamını alt üst ediyor. Akıllı yemlik kullanıyorum. Bir günde yemlerin tamamını kabuk bölümüne boşaltıyor. Bu gün tekrar eski yem ile değiştirdim. Sade bir yem ve içinde katkı başka bir şey yok.

Ayrıca kuşunuzun gagası normal bence. Olması gerektiği gibi bir gagaya sahip kuşunuz.

aynı problem bende de var yulafı seçiyorlar alt kısım yarım günde doluyor .sarı darı aspur ikisi olacak yeter :)

Aynen öyle. Kuşlarımın yemini değiştirdim. Canavar erkeklerden biri yemin içindeki yulafları seçmek için yemin tamamını alt üst ediyor. Akıllı yemlik kullanıyorum. Bir günde yemlerin tamamını kabuk bölümüne boşaltıyor. Bu gün tekrar eski yem ile değiştirdim. Sade bir yem ve içinde katkı başka bir şey yok.

akıllı yemlik nasıl bir şey resmini koyabilirmisiniz .Birde nerden temin edebiliriz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

aynı problem bende de var yulafı seçiyorlar alt kısım yarım günde doluyor .sarı darı aspur ikisi olacak yeter :)

aspuru nerde bulabilirim

Maşaallah çok güzel. sıkıntı yok bence de. 12 yıl beslediğim minik dostuma çok benziyor onu hatırlattı bana

akıllı yemlik nasıl bir şey resmini koyabilirmisiniz .Birde nerden temin edebiliriz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

aspuru nerde bulabilirim

pet-shoplar da veya aktarlarda sade kanarya yemi olarak da bilinir

Gagasının altında boşluk oluyor demi tüyler yok hani o kısımda öterken felan o normal durum her kuşta var.

Geri