Karadeniz Pet

Gagasıni gıcırdatiyor?

Dilaramtk

Yeni Üye
Merhaba; kusum öterken gagasıni gıcırdatiyor bazen de akşam uyuma vaktinde sizce neden?

Ekli dosyalar

• 15302925492291283944906.jpg
    15302925492291283944906.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 199
Sürekli mi? Süreklilik arz etmiyorsa arada kuşlar yemekten sonra veya uykuya geçmeden önce yaparlar.

Her gün 1 dakikadan az yapıyor bazen gizliden izliyorum :)

Bu arada cinsiyetini söyleyebilir misin? Burda beyaz çıkmış ama toz maviden hafif köyü ne biçim bı renkse :D

Ekli dosyalar

• IMG_20180629_202800.jpg
    IMG_20180629_202800.jpg
    2.8 MB · Görüntüleme: 187
Gaga gıcırdatma genelde uykuya dalmadan once olur normaldede yapabılır bu genellikle onun mutlu oldugunu ve memnun oldugunu gösterir ;)

Fotoğrafta göründüğü kadarıyla kuş dişi. Gaga gıcırdatma normaldir, herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum

Gaga gıcırdatma genelde uykuya dalmadan once olur normaldede yapabılır bu genellikle onun mutlu oldugunu ve memnun oldugunu gösterir ;)
Benimki butun gun oyle geziyo cit cit cit ses geliyo gagasindan sonrada bisey yer gibi hizli hizli agzini acip kapatiyor.ve cok sık yapiyor .nirmalmi bukadarida ben kursagindaki yemleri tekrar yedigini dusunuyorum o sekilde gorunuyor yani

Benimki butun gun oyle geziyo cit cit cit ses geliyo gagasindan sonrada bisey yer gibi hizli hizli agzini acip kapatiyor.ve cok sık yapiyor .nirmalmi bukadarida ben kursagindaki yemleri tekrar yedigini dusunuyorum o sekilde gorunuyor yani
Sadece ses cıkartıyor ve geviş getiriyomuş gibi yapıyosa sıkıntı yok agız acıp kapatmadan kastınız solunumunda bi problem değilse sıkıntı yok kusta halsizlik kabarma etrafla ilgilenmeme yem yememe ishal gibi kısaca hastalık belirtisi yoksa normal.

Geri