petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Galatasaray - Fenerbahçe Maç Yorumlarınız

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, maçın 65 dakikasına kadar baktım. Bir Trabzonsporlu olarak açıkcası Galatasaray tek kale oynuyordu. Pek fazla bir zevk alamadım izlerken, Kayseri stadımızda da taraftar coşkusu deseniz sıfır. Sizin o değerli yorumlarınızı alabilirmiyim?

2. Mehmet ŞEKER

ilk 5-10 dakika FB iyiydi. sonraki 110 dk. Galatasaray oynadı.

3. H. Mehmet YILDIZ

Katılıyorum ve GALATASAYLI arkadaşları tebrik ediyorum.:)

4. Murat ALP

Murat ALP Guest

Sahadakilere ödenen paralara bakarsanız,hiç kimse birşey oynamadı....

5. ArTemiS

ArTemiS Guest

Galatasaray yine kendini gösterdi [​IMG] Taraftar da heyecan sıfır.....

6. Yılmaz Ç.

Sesleri kısıyorlar. O yüzden pek sesler duyulmadı televizyonda izlediyseniz. Ayrıca Fenerbahçe'li kardeşlerimizin böyle güzel mesajlar atması çok sevindirici. Ne gerek var kalp kırmaya, birbirlerine zarar vermeye. Burada kardeşiz sonuçta. Vatan sever gibi takım, takım sever gibi de vatansever olduk. Artık bunun değişmesi lazım.

7. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Galatasaray fenevbahçeye gerekeni yaptı :)

8. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Tamam güzel kazandınız ettiniz. Ama şimdi burada Fenevbahçe yazmak falan bence gereksiz dalgadan başka bir şey değil. Dalga geçmek istesek bende kralını geçerim kusura bakmayın. Hani bu tür konuşmalar takım olayını önemseyen ya da abartan kişileri sinirlendirebilir. Lütfen biraz dikkat edin üslubunuza. Maça gelirsek, 10 kişi kalmamız işi çok zorlaştırdı. Belki 11 kişi olsaydık farklı bir sonuç olabilirdi. Fark ettiyseniz Bruno Alves oyundayken Drogba hiç bir şey yapamadı. Daha oturmamış eksik bir Fenerbahçe var. Zaten şu 3 senedir Fenerbahçe top oynamıyor. Bu sene daha iyi olacağımıza inanıyorum.

Sayfayı Paylaş