Karadeniz Pet

Galatasaray - Fenerbahçe Maç Yorumlarınız

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, maçın 65 dakikasına kadar baktım. Bir Trabzonsporlu olarak açıkcası Galatasaray tek kale oynuyordu. Pek fazla bir zevk alamadım izlerken, Kayseri stadımızda da taraftar coşkusu deseniz sıfır. Sizin o değerli yorumlarınızı alabilirmiyim?

ilk 5-10 dakika FB iyiydi. sonraki 110 dk. Galatasaray oynadı.

Sahadakilere ödenen paralara bakarsanız,hiç kimse birşey oynamadı....

Galatasaray yine kendini gösterdi
rcxpb.jpg
Taraftar da heyecan sıfır.....

Sesleri kısıyorlar. O yüzden pek sesler duyulmadı televizyonda izlediyseniz. Ayrıca Fenerbahçe'li kardeşlerimizin böyle güzel mesajlar atması çok sevindirici. Ne gerek var kalp kırmaya, birbirlerine zarar vermeye. Burada kardeşiz sonuçta. Vatan sever gibi takım, takım sever gibi de vatansever olduk. Artık bunun değişmesi lazım.

Galatasaray'ı tebrik ediyorum. Tamam güzel kazandınız ettiniz. Ama şimdi burada Fenevbahçe yazmak falan bence gereksiz dalgadan başka bir şey değil. Dalga geçmek istesek bende kralını geçerim kusura bakmayın. Hani bu tür konuşmalar takım olayını önemseyen ya da abartan kişileri sinirlendirebilir. Lütfen biraz dikkat edin üslubunuza. Maça gelirsek, 10 kişi kalmamız işi çok zorlaştırdı. Belki 11 kişi olsaydık farklı bir sonuç olabilirdi. Fark ettiyseniz Bruno Alves oyundayken Drogba hiç bir şey yapamadı. Daha oturmamış eksik bir Fenerbahçe var. Zaten şu 3 senedir Fenerbahçe top oynamıyor. Bu sene daha iyi olacağımıza inanıyorum.