petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Galiba Sorunu Buldum !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete AYVALI tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Mete AYVALI

Benim Dün öğlen aldıgım kuş hıçkırıyo gibi bişeydi şimdi şunu fark ettim yemek yiyor ama hızlı yiyor sonra gidip su içiyor sonra yine yemek yiyor sonra yine su içiyor uyuyor 20 - 25 dk sonra tekrar aynısını yapıyor. nedeni ne olabilir ?

2. Buğra

Buğra Guest

çok aç demekki :D

hızlı yemek yiyen kedi ve köpeklerde de olur bu hıçkırma hatta kusma

3. Mete AYVALI

kardeş çok açda çok yiyor :D vede çok soluk duruyor gözlerini hafif kısarak bakıyor

4. Buğra

Buğra Guest

vitamin başlayın bende pek kuşlardan anlamam ama vitamin biraz can katar . aldığınız yerde az beslenmiştir belki oyüzden soluktur

5. Mete AYVALI

Tamam Teşekkürler

6. Selahattin GÖKTAŞ

kuşun flaşhsız net fotolarını ve dışkı fotolarını koyabilir misiniz?

7. Ali Eren HAYRAN

8. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Abi rütbe kasnak için salak salak mesajlar atmayin ya adam geçmiş olsun demiş adam burada yardim bekliyo

9. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    ben ilk aldığımda da öyleydi ama zamanla geçti mineral takviyesi yapabilirsin taşları oluyo o zaman belki normala döner :)

10. Mete AYVALI

Paşa var zaten de dıskısi normal diye biliyorum ama bi ara atarim hapsurmasi cok sinirimi bozuyor

Sayfayı Paylaş