petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Gamze'nin Yediği Tokat

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 23 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Kardeşimin doğum günüydü. Arkadaşı gamze “sabah sana geleyim, beraber pasta yaparız, sonra kardeşinin evine gideriz süpriz olur” dedi, tamam dedim. Kız arkadaşımla aylardır aram bozuktu işte. Sabah gamze geldi, mutfağa geçtik. Kısa bir kot eteği vardı, üzerinde derin dekolteli askılı lacivert bluz. “meyveleri yıkar mısın” dedi, tamam dedim. Lavaboyu açıp çilekleri yıkamaya başladım.

“ben de bulaşığa bir bakayım” dedi, benimle lavabonun arasına geçti. “gamze?” dedim, “bir tek su burada var” dedi. Kollarımın arasındaydı. Çilekleri yıkamaya devam ediyordum, elimi tuttu. Yavaşça bir çilek aldı avuçlarımdan, küçük bir ısırık aldı.

Hızlanan nefes alışlarını hissediyordum. Çileği önce göğüs dekoltesine götürdü. “napıyorsun?” dedim.. seslenmedi, gülümsedi. “napıyorsun?” diye tekrarladım, çileği vücudunda gezdiriyordu.

“lan napıyorsun hayvan nimet o nimet” diye kükredim, çileği aldığım gibi tokadı çarptım. Ağlamaya başladı. “çık git lan evden” dedim, “bunu bulamayanlar var lan” diye bağırıyordum. Ağlayarak salona gitti.

Ben de odama döndüm, stres atmak için iki el pes attım. Konami cup’ta finaldeyim beyler.

-alıntı

2. MuhammetKüçük

alıntı olmasa pes in orjinal mi diye soracaktım onlineda gamze cup yapardık :D hehe

3. Süleyman Aydın

Kabul edin beyler herkes ilk okuduğunda yanlış anladı :D :D :D

4. Tevfik AKTUNÇ

Ekşide yazarlık yaptığım dönemlerde görmüştüm :) Çok hoşuma gitti, bence bu tür şeyler yazmak beceri işidir :)

5. Yılmaz Ç.

İlk başlarda pür dikkat okuyordum bir yandanda neden bu konuyu bu forumda açmış acaba derdi neki diye sayıklanıyordum kendi kendime sonunu okuyunca gülmekten karnım ağrıdı. Allah'ta seni güldürsün abi :)

6. Tevfik AKTUNÇ

Eyvallah kardeşim teşekkürler, konuyu yanlış anlamanızı istemem.
    Burada hafifte olsa yüzünüzde tebessüm oluşturabilmektir niyetim.
    Her birinize saygım ve sevgim sonsuzdur ;)

7. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    aynen katılıyorum

8. Mesut ÇETİN

Yüzümüzde tebessümün ziyadesi oluştu :) Allah razı olsun .

9. Umutcan AĞLAR

Ekşi değilde İnci her zaman candır :)

10. Melihalper

Ahahaha hocam yaş geldi gözümden:):D

11. Tevfik AKTUNÇ

İlk kurulduğu yıllar takip ediyordum, kuzenim editörlük falan yapıyordu ismi Oğuzhan fakat sonradan çok bozdu 11/18 yaş ortamı oluşmaya başladı sözlükte ve ilkokullu çocuklar bile birbirleri ile liseli diye dalga geçmeye çalışıyorlar o yüzden açıkcası gerek yok öyle sözlüklere Ekşi her daim candır 2001'den bu yana :)

12. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Bence de.. :D

13. Tevfik AKTUNÇ

Ekşi sözlük 13 yıllık bir site :) İnci sözlüğü 18 yaşından küçükler bulaştığından bu yana tadını tuzunu kaçırdılar. Fazlası ile küfür ediyorlar; oysa aile bizim için kutsaldır.

14. Akif GÜZEN

Böyle bir erkek bulursanız (erkek diyorum) haber edin alnından öpecem onu... ;)

15. Sertaç Arslan

Beğenileri:
    9
    Başlık biraz daha farklı olsa hikaye sonunda büyük şok yaşardı :)

Güldüren bi yazı teşekkürler :)

16. Lütfi ÖZER

bir resim var hani altında yazıyorya o golü atarsan akşam elini öpersin diye :D seninkide o misal olmuş ah ah neler var şu hayatta bu teknoloji insanın hormonlarınıda bozuyor demekki

Sayfayı Paylaş