Karadeniz Pet

Gamze'nin Yediği Tokat

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Kardeşimin doğum günüydü. Arkadaşı gamze “sabah sana geleyim, beraber pasta yaparız, sonra kardeşinin evine gideriz süpriz olur” dedi, tamam dedim. Kız arkadaşımla aylardır aram bozuktu işte. Sabah gamze geldi, mutfağa geçtik. Kısa bir kot eteği vardı, üzerinde derin dekolteli askılı lacivert bluz. “meyveleri yıkar mısın” dedi, tamam dedim. Lavaboyu açıp çilekleri yıkamaya başladım.

“ben de bulaşığa bir bakayım” dedi, benimle lavabonun arasına geçti. “gamze?” dedim, “bir tek su burada var” dedi. Kollarımın arasındaydı. Çilekleri yıkamaya devam ediyordum, elimi tuttu. Yavaşça bir çilek aldı avuçlarımdan, küçük bir ısırık aldı.

Hızlanan nefes alışlarını hissediyordum. Çileği önce göğüs dekoltesine götürdü. “napıyorsun?” dedim.. seslenmedi, gülümsedi. “napıyorsun?” diye tekrarladım, çileği vücudunda gezdiriyordu.

“lan napıyorsun hayvan nimet o nimet” diye kükredim, çileği aldığım gibi tokadı çarptım. Ağlamaya başladı. “çık git lan evden” dedim, “bunu bulamayanlar var lan” diye bağırıyordum. Ağlayarak salona gitti.

Ben de odama döndüm, stres atmak için iki el pes attım. Konami cup’ta finaldeyim beyler.

-alıntı

alıntı olmasa pes in orjinal mi diye soracaktım onlineda gamze cup yapardık :D hehe

Kabul edin beyler herkes ilk okuduğunda yanlış anladı :D :D :D

Ekşide yazarlık yaptığım dönemlerde görmüştüm :) Çok hoşuma gitti, bence bu tür şeyler yazmak beceri işidir :)

İlk başlarda pür dikkat okuyordum bir yandanda neden bu konuyu bu forumda açmış acaba derdi neki diye sayıklanıyordum kendi kendime sonunu okuyunca gülmekten karnım ağrıdı. Allah'ta seni güldürsün abi :)

Eyvallah kardeşim teşekkürler, konuyu yanlış anlamanızı istemem.
Burada hafifte olsa yüzünüzde tebessüm oluşturabilmektir niyetim.
Her birinize saygım ve sevgim sonsuzdur ;)

Ekşi değilde İnci her zaman candır :)

İlk kurulduğu yıllar takip ediyordum, kuzenim editörlük falan yapıyordu ismi Oğuzhan fakat sonradan çok bozdu 11/18 yaş ortamı oluşmaya başladı sözlükte ve ilkokullu çocuklar bile birbirleri ile liseli diye dalga geçmeye çalışıyorlar o yüzden açıkcası gerek yok öyle sözlüklere Ekşi her daim candır 2001'den bu yana :)

Böyle bir erkek bulursanız (erkek diyorum) haber edin alnından öpecem onu... ;)

Başlık biraz daha farklı olsa hikaye sonunda büyük şok yaşardı :)

Güldüren bi yazı teşekkürler :)

bir resim var hani altında yazıyorya o golü atarsan akşam elini öpersin diye :D seninkide o misal olmuş ah ah neler var şu hayatta bu teknoloji insanın hormonlarınıda bozuyor demekki

Geri