Karadeniz Pet

Garden Mix Platin Serisi Muhabbet Kuşu Yemi

IbrahimAlkan

Yeni Üye
images-1
Selamun aleyküm abilerim ablalarım. İnternet siteleri beni pişman ettiği için bu yemi şehrimden almak istiyorum. Gaziantepte bu yemden satan petshop veya market bilen hemşehrililerim varsa söyleyebilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.

images-1
Selamun aleyküm abilerim ablalarım. İnternet siteleri beni pişman ettiği için bu yemi şehrimden almak istiyorum. Gaziantepte bu yemden satan petshop veya market bilen hemşehrililerim varsa söyleyebilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.
[/QUO

juenpetten sıkıntısız alabilirsiniz.juenpet piyasanın en iyisidir

images-1
juenpetten sıkıntısız alabilirsiniz.juenpet piyasanın en iyisidir

Internetten niye pisman oldun. Bende bu yemden kullaniyorum ama hobipetten yem siparis etmeyi düşünüyorum. Ordan alip sıkıntı yaşadın mi ? Oyleyse bende vazgeceyim

Internetten niye pisman oldun. Bende bu yemden kullaniyorum ama hobipetten yem siparis etmeyi düşünüyorum. Ordan alip sıkıntı yaşadın mi ? Oyleyse bende vazgeceyim
İnternet site adı vermek doğru olmayacağı için bir bilgi veremeyeceğim. Yalnız sipariş veririm ürün eski tarih gelir, yada paket kargoya dağılmış olur. Kargo ücreti sitesinde 5 tl yazar benden 6-7 istenir. Kısacası internetten alışverişte gelişme olmadığı sürece artık pişmanım almayacağım.

bu yemde bir sıkıntı yok değilmi bende aynı yemi kullanıyorum

Yok guzel yem sadece yulaf miktari cok fazla secmek zorunda kaliyorum bazen.

Hobipetten yeni alisveris yaptim kargolama guzel kargo ucretide almiyorlar salgindan dolayi