petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Garip bir hastalık, yardım edin ne olur

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Nymphlake tarafından 1 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Nymphlake
    Gizli

Nymphlake Guest

Merhaba arkadaşlar, acil olarak yardımınıza ihtiyacım var. 3 yaşındaki muhabbet kuşumda garip bir hastalık oldu. Yazın başından beri aniden fenalaşıp dengesini kaybediyor, kanatlarını açıyor yere düşüp ve acıdan devamlı çığlık atıyor. Bu sırada bizi tanımıyor ve devamlı çırpınıyor. Bu durum 2 saat kadar sürüyor. Sonra uyuyor ve ertesi gün normal oluyor. Veterinere götürdüm ama malesef muhabbet kuşundan hiç anlamıyor . Bu arada yaklaşık 3 aydır kuş kendi yemini yemiyor ve biz devamlı mısır, ekmek ya da bebe büskivisi ile besliyoruz. Bu hastalıkla karşılaşanınız hiç oldu mu? Ne yapmalıyım, nesi var sizce? Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Bu arada İstanbul da bildiğiniz muhabbet kuşundan anlayan bir veteriner var mı?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
  3. Nymphlake
    Gizli

Nymphlake Guest

Merhaba Ben 2. Forumada aynı mesaji attım, farklı okuyanlar olur diye

Sayfayı Paylaş