petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Garip Hareketler Yapıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafabostan tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle merhaba 1 hafta once sahiplendiğim tek kanadı olmayan jumbo erkegmle cok iyi anlastık urkek deil aldıgımdan beri 1 kez ısırdıgını gormedm onceki kafesi kucuktu sımdı koydugum kafes biraz daha buyuk kafesın ust kenarlarına gecıp tellerden tutunarak ses cıkartarak sureklı kalcasını saga sola haraket ettiriyo ve tuylerını kabartıyo yani çiftleşiyomus gibi yapıyor ancak bos kafese boyle yapıyor :D sebebi nedir

2. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Olabilir ben ne kuslar gördüm oyuncak zile bile öyle yapıyorlardı haha ciftlesmek istiyor es alın tam olsun ayrıca öyle kusu sahiplendiğiniz icin sizi tebrik ederim

3. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler :) Sureklı Zeminde bir saga bir sola gidiyo cok canlı yerıne duramıyo bugun cıkıp guzel bir es almayı dusunuyorum

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Kanadı olmayan böyle bir kuşu sahiplendiğiniz için bende tebrik ederim sizi.
    Yaptığı hareketlerden de eş istediği sonucu çıkarılabilir.
    Güle güle besleyin.

5. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkurler Dediklerinizi Dikkate Alıp Gidip Yanına Jumbo Bir Dişi Aldım Koydum Bakalım Dişi hemen yuvalıga girdi hayırlısı inşallah güzel yavrular alırım :)

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Çok sevindim. Umarım en kısa zamanda güzel haberler paylaşırsın bizlerle. Bereketli üretimler.

7. Mustafabostan

Mustafabostan New Member

Beğenileri:
    0

Çok Saolun Buda kuşlarım ,ayrıca hollanda çiftim kuş almaya gittim geldiğimde folluğa bakıyım dedim yumurtlamıs inşallah darısı bu ogluma güzel haberleri sizler paylaşıcam :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum garip hareketler yapıyor