Karadeniz Pet

Garip mubişlerim

• Konbuyu başlatan Oğuzhan YAZMAN
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuzhan YAZMAN

Guest
watch

normalde çiftleşceği gelen kuslar böyle iş atar birbirine benimkilerin kızışması geldi napcaklarını bilmiyolar iki erkek :D

veya bunlardan biri gizli dişimi ne :D

mxf7h.jpg

maşaallah güzel kuşlar...da bunların ikisi de sanki erkek...bence ya ikisine de birer dişi alın yada sarı erkeği gönderi yerine iyi kızışmış bir dişi alın...

ay kıyamam o yeşilee :) maviş eş istiyo galiba :)

ay kıyamam o yeşilee :) maviş eş istiyo galiba :)

kafeslerini değiştirdim cifthane salma kafes araları ayrı 1ay önce cok siddetli kavga etti burnu kanadı tüyler yolundu vs.. ben yokken yemisler birbirlerini ayırdım bende kafesleri:D sarının kızışması gelmişti maviş sonradan başladı kızışmaya olup olmadık hareketler yapıyo kafesten cıkınca ikisinede dişi alcam kızışması gelmiş olanlardan petshopa söyledim bekliyorum gelsin

benim de bi çift kuşum vardı 3 tane yavrusu oldu. 3ü de erkek. sonra bi zaman sonra bu tarz şeyler olmaya başladı ben de ayırdım onları :D olabiliyor. onlar için tüylü bişey yeterli yani canlı cansız erkek dişi farketmiyo bi yerden sonra . dhgfsgfs

dişi alcam petshopa bekliyorum saglıklı +8aylık dişi gelsin die cere rengi kahverengi denk gelirse oo sev torunları sonra :D