petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Garip mubişlerim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Oğuzhan YAZMAN tarafından 10 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Oğuzhan YAZMAN

normalde çiftleşceği gelen kuslar böyle iş atar birbirine benimkilerin kızışması geldi napcaklarını bilmiyolar iki erkek :D

veya bunlardan biri gizli dişimi ne :D

2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah güzel kuşlar...da bunların ikisi de sanki erkek...bence ya ikisine de birer dişi alın yada sarı erkeği gönderi yerine iyi kızışmış bir dişi alın...

3. Efsun Çağlayan

ay kıyamam o yeşilee :) maviş eş istiyo galiba :)

4. Oğuzhan YAZMAN

kafeslerini değiştirdim cifthane salma kafes araları ayrı 1ay önce cok siddetli kavga etti burnu kanadı tüyler yolundu vs.. ben yokken yemisler birbirlerini ayırdım bende kafesleri:D sarının kızışması gelmişti maviş sonradan başladı kızışmaya olup olmadık hareketler yapıyo kafesten cıkınca ikisinede dişi alcam kızışması gelmiş olanlardan petshopa söyledim bekliyorum gelsin

5. Efsun Çağlayan

benim de bi çift kuşum vardı 3 tane yavrusu oldu. 3ü de erkek. sonra bi zaman sonra bu tarz şeyler olmaya başladı ben de ayırdım onları :D olabiliyor. onlar için tüylü bişey yeterli yani canlı cansız erkek dişi farketmiyo bi yerden sonra . dhgfsgfs

6. Oğuzhan YAZMAN

dişi alcam petshopa bekliyorum saglıklı +8aylık dişi gelsin die cere rengi kahverengi denk gelirse oo sev torunları sonra :D

Sayfayı Paylaş